Rafał i Marcin Mroczkowie to jedni z najpopularniejszych aktorów-bliźniaków wśród polskich widzów. Bracia grają w znanym serialu „M jak miłość”.

Wygląda na to, że Rafał ostatnio ma nieco kłopotów – najpierw musiał gęsto tłumaczyć się widzom z romansu swojej postaci (Pawła Zduńskiego) z serialową żoną bliźniaka, Kingą (Kasia Cichopek). Teraz przyszła pora na kolejny incydent.

Fani martwią się o Rafała Mroczka, przyjechała po niego karetka

Serial „M jak miłość” mimo 20-letniego stażu w telewizji wciąż pozostaje w czołówce, a setki tysięcy telewidzów z chęcią oglądają perypetie bohaterów produkcji. Są już bardzo zżyci z postaciami oraz aktorami, którzy je odgrywają.

Rafał Mroczek. Źródło: Youtube
Rafał Mroczek. Źródło: Youtube

Portal Pikio zwraca uwagę na nowe zdjęcie, które dodał jeden z braci Mroczków. Wzbudziło ono duże emocje – wszystko przez to, że aktor jest zakrwawiony, ma także siniaki. Przyjechała po niego karetka.

Okazało się, że Rafał Mroczek został pobity przez bliźniaka, Marcina. W jakich okolicznościach doszło do bójki?

Rafał Mroczek pokazał fotkę siebie leżącego na noszach, które stoją tuż przy karetce pogotowia. Narzucono na niego koc, zaś na klatce piersiowej ma specjalny pas. Jego twarz pełna jest śladów, zadrapań oraz siniaków, a wokół znajduje się kałuża krwi, która płynie z jego nosa oraz warg.

Fani bardzo zmartwili się, co stało się Rafałowi.

Jednak na Instagramowej fotce Marcina Mroczka można znaleźć wyjaśnienie – to wszystko tylko charakteryzacja do jednej ze scen „M jak miłość”. Kinga i Paweł zbliżali się do siebie, a ostatnio doszło do ich pierwszego pocałunku. Jak się okazuje, postać Rafała Mroczka poniesie konsekwencje, a sprawiedliwość wymierzy jego własny brat.

„To nie ja tylko mój brat. Po co podrywał mi żonę w "M jak Miłość"? W tym sezonie będzie się działo” – oznajmił Marcin Mroczek, ujawniając, że jego bliźniak trafi do szpitala.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAGŁY WZROST ZACHOROWAŃ NA KORONAWIRUSA. CZY STOLICA TRAFI DO ŻÓŁTEJ STREFY? TO BARDZO MOŻLIWE

Jak informował portal Życie: OGROMNE ZMIANY DLA WIELU POLAKÓW. WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI DAROWIZN ORAZ SPADKÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ. POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE OGNISKO EPIDEMII. LICZBA ZAKAŻONYCH ROŚNIE LAWINOWO