Rafał i Marcin Mroczkowie to jedni z najpopularniejszych aktorów-bliźniaków wśród polskich widzów. Bracia grają w znanym serialu „M jak miłość”.

Teraz wydarzyło się coś, z czego Rafał tłumaczy się całej Polsce. Wszystko przez jego romans z żoną brata.

Jak Rafał Mroczek wyjaśnia swoją bliską relację z żoną Marcina?

W „M jak miłość” scenarzyści wymyślają coraz to nowsze perypetie bohaterów. Teraz serialowi bohaterowie, Paweł i Kinga, których role odgrywają Rafał Mroczek oraz Kasia Cichopek, są ze sobą naprawdę blisko. Portal WP przytacza wyjaśnienie aktora, skąd taka zażyłość serialowego Pawła z żoną brata.

Rafał Mroczek. Źródło: Youtube
Rafał Mroczek. Źródło: Youtube

Widzom niezbyt podoba się wątek, w którym Kinga, żona Piotrka (granego przez Marcina Mroczka) wdaje się w romans z Pawłem (granym przez Rafała Mroczka).

- Taki był zamysł scenarzystów "M jak miłość", by po 20 latach Paweł też dobrze poczuł się przy Kindze. Chcieli dodać trochę pikanterii, ale nie wyobrażam sobie, żeby miała nastąpić zamiana braci. Nie chcę, by Paweł był z Kingą – wyznał Rafał Mroczek w jednym z wywiadów.

Widzom niezbyt podoba się wątek Pawła i Kingi, sam aktor ma do niego podobny stosunek.

- Ludzie często biorą to, co widzą na ekranie jeden do jednego. Ten wątek jest ciężki i widzowie go źle oceniają. Nie wyobrażają sobie, by Paweł rozbił to małżeństwo – opowiada.

Rafał Mroczek. Źródło: Youtube
Rafał Mroczek. Źródło: Youtube

Nie wiadomo, co dokładnie planuje ekipa, jednak na pewno nie zabraknie emocji. Potwierdzały to wypowiedziane niedawno przez Kasię Cichopek słowa o nowych odcinkach.

- Wiele się wydarzy w życiu Kingi i Piotra, skończy się sielanka, która kiedyś cechowała ich związek. I to nie tylko za sprawą szwagra, który namieszał w ich życiu, ale kogoś jeszcze... – mówiła wtedy.

Przypomnij sobie o… WIEŚCI NA TEMAT NADCHODZĄCYCH DNI NIE SĄ NAJLEPSZE. PRZED NAMI DOŚĆ SPORE ZAŁAMANIE POGODY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: URZĘDNICY WPROWADZĄ DALSZE ZMIANY DO ŚRÓDMIEJSKIEJ STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA. KTÓRE ZAPISY ULEGNĄ MODYFIKACJI

Portal Życie pisał również o… NIEBAWEM ROZPOCZNĄ SIĘ PRACE NAPRAWY USZKODZONEGO RUROCIĄGU W WARSZAWIE. RAFAŁ TRZASKOWSKI WYZNACZA TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC