„M jak miłość” to serial, który, choć emitowany jest już od wielu lat, wciąż ma wielu fanów i zyskuje rzesze kolejnych. Polacy z ciekawością zasiadają przed telewizorami, by oglądać perypetie swoich ulubionych postaci.

Pierwsze odcinki produkcji wyemitowano w TVP w 2000 roku. Od tego czasu wciąż zyskuje ona popularność i kolejnych widzów.

Jedną z postaci, za którą bardzo przepadali telewidzowie, był bohater grany przez Pawła Okraskę. Niestety, nagle zniknął z ekranu. Niepocieszeni fani zastanawiali się, dlaczego aktor zrezygnował z gry w „M jak miłość”.

Paweł Okraska. Źródło: se.pl
Paweł Okraska. Źródło: se.pl

Dlaczego Paweł Okraska odszedł z „M jak miłość”?

Jak przypomina serwis WTV, Paweł Okraska pożegnał się z serialem „M jak miłość” w 2004 roku. Było to niejasne rozstanie – po prostu nagle zniknął z ekranu. Do teraz widzowie głowią się, z jakiego powodu odszedł.

Paweł Okraska odgrywał postać serialowego Michała Łagody – jednej z kluczowych postaci w „M jak miłość”. Niestety, wygląda na to, że aktor nie potrafił docenić ogromnej szansy, jaką dostał – po 4-letniej przygodzie z serialem po prostu odszedł.

Mówi się, że powodem był… prawdopodobnie wątek homoseksualny, który pojawił się w produkcji. Gdy tylko okazało się, że Michał Łagoda jest gejem, Paweł Okraska postanowił odciąć się od swojej postaci, byle tylko nikt nie kojarzył go w ten sposób. Jednak nie trwało to długo – po jakimś czasie pożałował swojej decyzji i uprosił powrót.

Paweł Okraska. Źródło: fakt.pl
Paweł Okraska. Źródło: fakt.pl

Na ekrany zawitał ponownie w 2007 roku i pracował na planie „M jak miłość” do 2014 roku. To jedyna produkcja, w której otrzymał większą rolę.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ

Jak informował portal Życie: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA

Portal Życie pisał również o… SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MOGĄ LICZYĆ NAWET NA SPORE PIENIĄDZE CO MIESIĄC. JUŻ OD PONIEDZIAŁKU WIELKIE ZMIANY