Zdążyliśmy przyzwyczaić się już do słonecznej pogody i wysokich temperatur. Niestety, nieunikniony jest fakt, że lato już się skończyło, a my rozpoczęliśmy jesienny czas. Przed nami ostatnie słoneczne dni!

Przyzwyczailiśmy się do upałów!

Minione dni były niesamowicie ciepłe jak na wrzesień! Niestety, okazuje się, że to już koniec tak wysokich temperatur. Najmniej zadowolone będą te osoby, które mają już poważne plany, co do nadchodzącego weekendu.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zaznaczył, że duża część Europy jest obecnie pod wpływem niżów. Tylko na południu i częściowo w środkowej części kontynentu dominuje wyż. Na nasz kraj oddziałuje natomiast niż znad Ukrainy. Jakie są tego skutki?

Środa dalej będzie słoneczna i ciepła, a w niektórych regionach naszego kraju może zagrzmieć. Słoneczna pogoda utrzyma się także w czwartek – jedynie w województwie dolnośląskim oraz w wielkopolsce może przelotnie padać, a na niektórych obszarach kraju mogą także wystąpić burze.

Czeka nas załamanie pogody!

Niestety, o wiele gorzej pogoda będzie przedstawiać się już w sobotę. Temperatura spadnie aż do 12 – 13 stopni Celsjusza, tylko na wschodzie termometry pokażą około 20 stopni. W niedziele w Zakopanem słupki rtęci nie przekroczą 11 stopni! Będzie na prawdę zimno!

Nie ma chyba wątpliwości, że to pierwsze oznaki astronomicznej jesieni. W ten weekend powinniśmy wyjąć z szafy płaszcze i jesienne buty. IMGW na ten moment nie przekazuje informacji na temat tego, czy letnia pogoda powróci do nas jeszcze w tym roku.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRACOWNICY PRZEBYWAJĄCY NA KWARANTANNIE MUSZĄ SIĘ POŻEGNAĆ Z WYPŁATAMI? OKAZUJE SIĘ, ŻE OTRZYMANIE ZASIŁKU NIE JEST TAKIE OCZYWISTE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RELACJA MAŁEJ DZIEWCZYNKI I KONIA JEST PO PROSTU NIESAMOWITA. TA PRZYJAŹŃ PRZETRWA DŁUGIE LATA. NIEPRAWDOPODOBNE NAGRANIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI