Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć, jak zwierzęta mocno poczuwają się do roli opiekuna małych dzieci. Szczególnie mocno jest to widoczne w przypadku psów, które mieszkają z dziećmi pod jednym dachem. Ta historia jest jednak inna niż wszystkie pozostałe.

Niesamowite nagranie!

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie, na którym mała dziewczynka prowadzi konia na uprzęży. Całą sytuację nagrała mama małej Miry i postanowiła opublikować ją w Internecie.

Mama Miry od wielu lat cierpiała na niepłodność. Postanowiła więc sprawić sobie zwierzę, bowiem liczyła na to, że pomoże jej ono w końcu zajść w ciążę. Tak właśnie zaadoptowała konia imieniem Justice.

Źródło: cbc.ca

Historia, która wzrusza do łez!

- Wiem, że to brzmi trochę dziwnie, ale konie są bardzo emocjonalnymi zwierzętami i mają dość terapeutyczny charakter, więc kiedy przechodziłam różne operacje lub terapię na niepłodność, Justice była przy mnie każdego dnia – wyznała mama dziewczynki.

Po wielu latach okazało się, że kobieta zaszła w ciążę. Kiedy mała Mira przyszła na świat, od samego początku miała styczność z koniem.

- Zawsze była niezwykle łagodnym koniem, ale wokół niej jest wyjątkowo delikatna, wyjątkowo ostrożna – powiedziała mama Miry w jednym z wywiadów.

Nie ulega wątpliwości, że malutka Mira i koń dogadują się bez zarzutu. Na filmie nietrudno zauważyć jest z jaką uwagą i delikatnością zwierzę pdochodzi do małego dziecka. Tak jakby bał się zrobić jej krzywdę.

Mama dziewczynki wyznała, że maleństwo przytula się do konia i z całych sił próbuje wypowiedzieć jego imię. To niesamowita relacja!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRACOWNICY PRZEBYWAJĄCY NA KWARANTANNIE MUSZĄ SIĘ POŻEGNAĆ Z WYPŁATAMI? OKAZUJE SIĘ, ŻE OTRZYMANIE ZASIŁKU NIE JEST TAKIE OCZYWISTE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY TO JUŻ KONIEC POMOCY DLA RODZICÓW? RZĄD NIE BĘDZIE DALEJ WYPŁACAŁ ZASIŁKÓW NA DZIECI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI