Donald Tusk to jeden z tych polityków, których nie sposób nie znać. Były premier jest osobą, która w mediach pojawia się już od wielu lat. Obecnie jego działania skupione są na arenie międzynarodowej.

Polityk od lat dawał się poznać jako przykładny mąż i ojciec, a od pewnego czasu – także dziadek. Okazuje się, że również dla przyjaciół jest on ogromnym wsparciem.

Donald Tusk. Źródło: Youtube naTemat.pl
Donald Tusk. Źródło: Youtube naTemat.pl

Donald Tusk wspiera przyjaciela

Super Express poinformował, że w poniedziałkowy wieczór w mediach społecznościowych Grzegorza Schetyny pojawił się wpis o śmierci jego mamy. Pani Danuta Schetyna w chwili śmierci miała 92 lata.

Jej syn jest obecnie w żałobie po mamie, która była weteranką Armii Krajowej. Grzegorz Schetyna otrzymał liczne kondolencje z kraju oraz z zagranicy – w tym również z Brukseli. O komentarz pokusił się sam Donald Tusk.

Panowie byli niegdyś partyjnymi kolegami – Grzegorz Schetyna przez pewien czas był nawet szefem Platformy Obywatelskiej. Teraz przechodzi trudne chwile. Opłakuje mamę, która „uczyła go wszystkiego”.

Kondolencje otrzymał m.in. od Joachima Brudzińskiego czy Joanny „środkowy palec” Lichockiej, a także Janusza Kowalskiego i Krystyny Pawłowicz.

Donald Tusk. Źródło: Youtube polsatnews.pl
Donald Tusk. Źródło: Youtube polsatnews.pl

Jednak największe poruszenie wzbudził wpis Donalda Tuska. Niejednokrotnie twierdzono, że panów łączy więź „szorstkiej męskiej przyjaźni”, jednak poruszające słowa Donalda Tuska sugerują co innego.

Trzeba przyznać, że ma klasę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO NIE CZAS NA WIOSENNE UBRANIA I SPACERY? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI! ZIMA NIE ZAMIERZA SIĘ WYCOFAĆ? ZŁE WIADOMOŚCI DLA OGRODNIKÓW I SADOWNIKÓW

O tym się mówi w Polsce: CO Z NOWYM ŁADEM? RZĄD MIAŁ UJAWNIĆ PLANY 20 MARCA. CO CZEKA POLSKĘ W KOLEJNYM CZASIE? DZIENNIKARZOM DOWIEDZIELI, KIEDY NASTĄPI PREZENTACJA PROGRAMU

O tym się mówi na świecie: ELŻBIETA II NIE JEST JUŻ KRÓLOWĄ? SENSACYJNE WIEŚCI OBIEGŁY MEDIA. KTO ZOSTAŁ KRÓLEM WIELKIEJ BRYTANII? MONARCHINI MIAŁA DOKONAĆ SEKRETNEJ KORONACJI

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE CHWILE ŻYCIA KRZYSZTOF KRAWCZYKA? KOCHANEGO MUZYKA RATOWAŁA UKOCHANA ŻONA. MENADŻER MÓWI O POWODZIE TEGO, ŻE NIE MA GO Z NAMI