Aleksander Kwaśniewski już od jakiegoś czasu nie miał możliwości spotkania się z własną córką. Wszystko ze względu na dzielącą ich odległość. Czy na święta się to zmieni?

Portal Goniec przypomina, że były prezydent Polski oraz jego małżonka już od kilku miesiącach mieszkają w Szwajcarii. Pojechali tam, by odwiedzić siostrę Kwaśniewskiego.

Od Oli, córki byłej pary prezydenckiej, dzieli ich wiele setek kilometrów. Czy w końcu uda im się spotkać na święta?

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Aleksander Kwaśniewski i jego rodzinne święta

Aleksander oraz Jolanta Kwaśniewscy wygrali już walkę z koronawirusem. Teraz wracają do pełni sił. Okazuje się, że przy ich boku jest już także Aleksandra – wybrała się ona do Szwajcarii, by spędzić święta z rodzicami.

Była para prezydencka wybrała się do Szwajcarii na Boże Narodzenie. Mieli wówczas wesprzeć siostrę Kwaśniewskiego, która mocno przeżyła śmierć męża. Od tego czasu nie wrócili do Polski.

Polityk przed kilkoma tygodniami ogłosił, że jest zarażony koronawirusem. Przechodził zarażenie ciężko i był hospitalizowany przez cały tydzień. Jolanta Kwaśniewska również była chora – choć na szczęście nie miała tak dotkliwych objawów, miała ona powikłania, dokładniej mówiąc – zapalenie nerek.

Aleksandra Kwaśniewska/Youtube @WideoPortal
Aleksandra Kwaśniewska/Youtube @WideoPortal

Teraz Kwaśniewscy dochodzą do siebie, a wraz z nimi są także Ola i jej mąż, Kuba Badach, oraz ich pies. To oznacza, że święta spędzą całą rodziną – co bardzo cieszy całą rodzinę, która była rozdzielona na Boże Narodzenie.

Aleksander Kwaśniewski przyznał, że póki co nie zamierzają z małżonką wracać do Polski, gdyż w Szwajcarii obostrzenia co prawda są, ale dają możliwość dość normalnego życia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA! SANEPID ZADECYDOWAŁ O WYCOFANIU ZE SKLEPÓW PRODUKTÓW ZNANEJ MARKI. JEGO SPOŻYCIE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA

O tym się mówi w Polsce: TAK ŹLE NIE BYŁO OD POCZĄTKU PANDEMII! SZPITALE NIE RADZĄ SOBIE Z OGROMEM PACJENTÓW. RATOWANIE LUDZKIEGO ŻYCIA NIGDY NIE BYŁO TAK TRUDNE

O tym się mówi na świecie: NA TAKĄ WIADOMOŚĆ BRYTYJCZYCY CZEKALI JUŻ OD DŁUGIEGO CZASU! CZY TO KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY KSIĘCIEM WILLIAMEM I KSIĘCIEM HARRYM

Z życia gwiazd: RAFAŁ I MARCIN MROCZKOWIE TO NAJPOPULARNIEJSI POLSCY BLIŹNIACY. JAK BRACIA MROCZEK WYGLĄDALI KIEDYŚ? ICH ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA TO DOPIERO HIT