Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski byli jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Dla obojga partnerów było to trzecie małżeństwo – jak się okazało, nie udało im się ze sobą wytrwać.

Para miała okazję poznać się bliżej w 2011 roku i od razu zauroczyli się w sobie. Gdy żona Zamachowskiego oznajmiła mu, że to koniec, ten błyskawicznie wpadł w objęcia dziennikarki, wtedy Moniki Richardson.

Już w 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Później wielokrotnie szokowali, m.in. opowiadając w śniadaniówce o swoim życiu intymnym. I choć zdawali się być dobrze dobrani, w końcu związek rozpadł się, a Zamachowski wyprowadził się do swojego kawalerskiego mieszkania.

Monika Zamachowska/ instagram: monikazamachowska
Monika Zamachowska/ instagram: monikazamachowska
Monika Zamachowska/ instagram: monikazamachowska

Monika Zamachowska o rozpadzie małżeństwa

Portal JastrząbPost przypomina, że związek Zamachowskich był mocno medialny. Wygląda jednak na to, że ostatecznie para nie wytrzymała ze sobą, choć wszyscy sądzili, że są szczęśliwi. Zamachowski nie chciał skomentować sprawy, uznając, że zostawi szczegóły dla bliskich, jednak Monika była nieco bardziej wylewna.

Podczas wywiadu wyznała, że jej tegoroczna Wielkanoc nie będzie szczęśliwa – po pierwsze przez pandemię, zaś po drugie „przykra sytuacja rodzinna”. Wyjaśniła, że nie jest z tym „pogodzona ani rozliczona”, a także, że „wciąż jeszcze jej nie rozumie”. Dodała, że musi znaleźć w sobie siłę na spędzenie radosnych świąt z dziećmi.

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Dodała, że jej mama „bardzo przeżywa potencjalny trzeci rozwód”, gdyż nigdy nie popierała jej związku z Zamachowskim. Teraz Monika zamierza pojechać do mamy i szczerze z nią porozmawiać. Wyznała także, że jej dzieci przyjęły całą sytuację lepiej niż ona sama.

Monika Zamachowska wyjaśniła także, że „za rozstanie zawsze odpowiadają obie strony”. Jednak nie żałuje czasu, który upłynął w tym związku, gdyż „przeżyła cudowne 10 lat”. Wytłumaczyła, że rozstanie było decyzją Zbyszka. Ona sama przyznała, że gdy emocje opadną, może znowu uda im się zaprzyjaźnić.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA! SANEPID ZADECYDOWAŁ O WYCOFANIU ZE SKLEPÓW PRODUKTÓW ZNANEJ MARKI. JEGO SPOŻYCIE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA

O tym się mówi w Polsce: TAK ŹLE NIE BYŁO OD POCZĄTKU PANDEMII! SZPITALE NIE RADZĄ SOBIE Z OGROMEM PACJENTÓW. RATOWANIE LUDZKIEGO ŻYCIA NIGDY NIE BYŁO TAK TRUDNE

O tym się mówi na świecie: NA TAKĄ WIADOMOŚĆ BRYTYJCZYCY CZEKALI JUŻ OD DŁUGIEGO CZASU! CZY TO KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY KSIĘCIEM WILLIAMEM I KSIĘCIEM HARRYM

Z życia gwiazd: RAFAŁ I MARCIN MROCZKOWIE TO NAJPOPULARNIEJSI POLSCY BLIŹNIACY. JAK BRACIA MROCZEK WYGLĄDALI KIEDYŚ? ICH ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA TO DOPIERO HIT