Krzysztof Krawczyk jest ikoną polskiej muzyki. Artysta uwielbiany jest przez wszystkie pokolenia – jego fenomen dostrzegają nawet najmłodsi.

Niestety, jakiś czas temu piosenkarz poinformował, że kończy swoją karierę. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa – bardzo bał się zarazić, nie chciał dopuścić do takiej sytuacji.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak

Okazało się jednak, że nawet to nie uchroniło go przed zarażeniem. Mimo zaszczepienia szczepionką Pfeizer COVID-19 dosięgnął i jego. Krzysztof Krawczyk zachorował i trafił do szpitala.

Jaki jest stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka?

Piosenkarz podzielił się informacją o swojej chorobie w mediach społecznościowych. Fani bardzo się niepokoili. Teraz żona Krzysztofa Krawczyka zabrała głos. Jak czuje się jej mąż?

Pikio informuje, że Ewa Krawczyk nie ma koronawirusa – wykonany test dał wynik negatywny. Dodała, że Krzysztof Krawczyk jest co prawda w szpitalu, ale jego stan nie jest zły. „Nawet nie leży pod respiratorem” – wyjawiła.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Polskie Radio
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Polskie Radio

Zdradziła, że artysta łagodnie przechodzi chorobę. Dodała także, że od 40 lat niemal się nie rozstawali, więc pobyt muzyka w szpitalu jest dla nich trudny, a ze względu na fakt, że zakazane są również odwiedziny, „przeżywa mękę”.

Dodała, że prawdopodobnie ona bardziej przeżywa jego chorobę niż on sam.

Trzymamy kciuki za to, by Krzysztof Krawczyk jak najszybciej w pełni wrócił do zdrowia i mógł wrócić do domu, do żony.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIŁOŚNICY SPANIA NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TEJ WIADOMOŚCI! NIEBAWEM POŚPIMY BOWIEM O GODZINĘ KRÓCEJ. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI

O tym się mówi w Polsce: TO JUŻ NIEMAL PEWNE. MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNYCH ŚWIĘTACH! INFORMACJE NA TEN TEMAT PRZEKAZAŁ RZECZNIK MINISTERSTWA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: NIEZRĘCZNY MOMENT W PROGRAMIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO. PIOTR KRAŚKO DOSADNIE ODPOWIEDZIAŁ NA ZADANE PYTANIE, ZAPADŁA CISZA. POSZŁO O KAMILA DURCZOKA