Jarek Mergner, czyli Jaruś z „Chłopaków do wzięcia”, był jedną z postaci, które najbardziej zapadły widzom w pamięć. Doczekał się sporego grona fanów – niektórzy z nich nieco śmieją się z mężczyzny, inni darzą go prawdziwą sympatią.

Niedawno zorganizowano zbiórkę finansową, która miała pomóc mu m.in. w poprawie warunków mieszkaniowych. Niestety, próby spełzły na niczym.

Jarek Mergner. Źródło: Youtube jarek Mergner chłopaki do wziecia
Jarek Mergner. Źródło: Youtube jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jarek Mergner prosił o pomoc, nie otrzymał jej

Portal WP zwraca uwagę na zbiórkę, która została założona w serwisie Zrzutka.pl. Miała ona tytuł „Jaruś Mergner – pomóżmy spełnić marzenia”. O jakie dokładnie marzenia chodziło?

Jeszcze niedawno uczestnik „Chłopaków do wzięcia” sam wspominał, że marzy o byciu DJ-em. Bardzo chciał sprawiać innym radość, dzieląc się z nimi muzyką.

Poza tym liczono na to, że dzięki zbiórce Jarek Mergner będzie mógł nie tylko kupić konsolę DJ-a, ale i poprawić swoje warunki mieszkaniowe.

Jarek Mergner. Źródło: Youtube jarek Mergner chłopaki do wziecia
Jarek Mergner. Źródło: Youtube jarek Mergner chłopaki do wziecia

W opisie zbiórki znalazły się informacje na temat przyczyn specyficznego sposobu wypowiadania się Jarka. Uczestnik „Chłopaków do wzięcia” ma FAS – Alkoholowy Zespół Płodowy. Jest to przypadłość nieuleczalna, spowodowana faktem, że jego matka w ciąży spożywała alkohol.

Niestety, zbiórka zakończyła się fiaskiem. Planowano zebrać 10 tysięcy złotych, fani okazali się jednak mniej hojni niż zakładano i przelali tylko 450 zł na konto zrzutki.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLICJA WYSZŁA Z WAŻNYM OSTRZEŻENIEM DLA MILIONÓW POLAKÓW. NA BACZNOŚCI MUSZĄ SIĘ MIEĆ OSOBY, KTÓRE NIE PRZESTRZEGAJĄ OBOSTRZEŃ. POSYPIĄ SIĘ MANDATY

O tym się mówi w Polsce: POLSKI EPISKOPAT ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WAŻNY KOMUNIKAT DLA MILIONÓW POLAKÓW. TO POKŁOSIE KONFERENCJI MINISTRA ZDROWIA. WIELE OSÓB WYRAŻA SPRZECIW

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA MA WIELKĄ SŁABOŚĆ, KTÓRA SPORO KOSZTUJE POLSKICH PODATNIKÓW! CHODZI O RODZINNE MIASTO GŁOWY PAŃSTWA. TO OGROMNE SUMY