Córka Adama Małysza w tym roku skończy 24 lata i choć bardzo rzadko mówi o swoich życiu, a także stara się unikać rozgłosu i nie udziela wywiadów to właśnie postanowiła urządzić na swoim Instagramie sesję Q&A, czyli pytań i odpowiedzi.

Niedawno w „Dzień Dobry TVN” pojawił się materiał poświęcony Małyszomanii, w którym Karolina Małysz powiedziała, że na początku bała się wracającego z konkursów ojca, gdyż Adama Małysza stale nie było w domu. Przyznała jednak, że szybko stała się córeczką tatusia i ojciec stał się jej całym światem.

Internautom podczas sesji Q&A udało się uzyskać wiele interesujących informacji od córki Adama Małysza. Dziewczyna uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała naprawdę wiele!

Karolina Małysz odważnie i otwarcie o życiu prywatnym! Postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania internautów!

Córka legendy skoków narciarskich wyznała podczas sesji Q&A, że nie należy do wysokich osób – ma 160 cm wzrostu i waży między 48 a 50 kilogramów. Przekonuje jednak, że lubi swój wzrost i wymiary.

Na pytanie o przyszłość zawodową przekonywała, że nigdy nie miała zamiaru zaangażować się w sport i pójść śladami znanego ojca, czego trochę teraz żałuje. Gdy była dzieckiem skoki kobiet nie były popularne.

Córka Adama Małysza zdradziła również, że do zaręczyn trzy lata temu z ukochanym Kamilem doszło w Barcelonie. Młoda kobieta zdradziła, że w tej chwili nie są pewni, gdzie chcieliby zamieszkać z narzeczonym, więc nie myślą o budowie domu.

Padły również pytania o wesele i Karolina Małysz zdradziła, że pewnie będzie dość duże ze względu na liczną rodzinę. Ma być w stylu glamour z elementami góralskimi. Córka Adama Małysza planuje mieć dwuczłonowe nazwisko, zostawiając rodowe.

Czy 23-latka myśli o zostaniu mamą? W tej chwili nie, jednak wyjaśniła, że bardzo lubi dzieci.

Jak informował portal "Życie": RODZICE MOGĄ ODETCHNĄĆ Z ULGĄ. Z POWODU NAUCZANIA ZDALNEGO WRACAJĄ WYPŁATY ZASIŁKU OPIEKUŃCZEGO. KTO MOŻE OTRZYMAĆ ŚWIADCZENIE

Przypomnij sobie: WZBURZONY DAWID NAROŻNY NIE PODAROWAŁ FANOWI GORZKICH SŁÓW. GWIAZDOR DISCO POLO NIE PRZEBIERAŁ W SŁOWACH. ARTYSTA NIE ZAMIERZA POZWOLIĆ NA DOCINKI

Portal "Życie" pisał również: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE PRZEBIERA W SŁOWACH I UJAWNIA, DO CZEGO DOCHODZI W POLSCE. POWAŻNY APEL WHO. NORMY PRZEKROCZONE NAWET OŚMIOKROTNIE

Pisaliśmy również o: JACEK KURSKI POSTANOWIŁ PÓJŚĆ DO SĄDU W OBRONIE ŻONY? PREZES TVP NIE MOŻE JUŻ ZNIEŚĆ KOMENTARZY DOTYCZĄCYCH EUROWIZJI. CHODZI O RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO