Wydawało się, że Jennifer Lopez w końcu ostatecznie ułożyła sobie życie po wielu zawodach miłośnych. Para zaczęła się spotykać w 2017 roku, zaręczyła się po dwóch latach i planowała wystawny ślub, który niestety pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Uroczystość trzeba było przełożyć.

Niestety teraz wszystko wskazuje na to, że w ogóle do niej nie dojdzie, a związek J.Lo z Alexem Rodriguezem przeszedł właśnie do przeszłości.

Wczoraj poinformował o tym amerykański magazyn „People” powołując się na informatorów z otoczenia pary.

Jakie są przyczyny rozstania?

Podobnie jak w wielu innych przypadkach, para zaczęła gorzej się ze sobą dogadywać w czasie kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa.

Od kilku miesięcy mieli przechodzić kryzys. Nie pomogła nawet pomoc psychoterapeuty i para postanowiła się rozstać.

„Starali się zachować to razem dla dzieci, ale wszyscy wiedzieli, że to nie zadziała. Mieli razem kupić mega rezydencję, a potem tak się nie stało. Kiedy wycofali się z umowy, wszyscy ich przyjaciele tutaj w Miami już wiedzieli – ujawnia magazyn „People”.

Sytuacji nie pomogły też nasilające się plotki o zdradzie sportowca z mało znaną celebrytką Madison LeCroy.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez / YouTube: Entertainment Tonight
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez / YouTube: Entertainment Tonight
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez / YouTube: Entertainment Tonight

Brak komentarza

Na chwilę obecną para nie zdecydowała się na żaden komentarz w tej sprawie i nie odpowiada na pytania fanów i dziennikarzy.

Oboje poważnie traktują swoje kariery oraz dobro rodziny starając się im zapewnić jak najwięcej spokoju w medialnym chaosie.

To też może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II nie chce dłużej milczeć! Pałac Buckingham postanowił wydać oficjalne stanowisko wobec Harry’ego i Meghan. Padły mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i wzięła sprawy w swoje ręce. Wraz ze swoim teamem zgłosiła sytuację na policję. To poważna sprawa

O tym się mówi: Kiepska wiadomość dla Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy nie uniknął losu, który przypadł jego żonie i dzieciom. Wiadomo jak się czuje

Portal „zycie.news” pisał również o: Tabloid opublikował zdjęcia z mieszkania rodziców prezydenta Polski. Wszyscy są zaskoczeni jak mieszkają Jan i Janina Duda