Kiedy Marzena Rogalska ogłosiła, że odchodzi ze stacji TVP, na jej miejsce w programie „Pytanie na śniadanie” zatrudniono Izabellę Krzan. Czy jednak była to dobra decyzja? Okazuje się, że mimo krótkiego stażu pracy w znanym programie śniadaniowym, prezenterka popełniła już sporą wpadkę!

Co takiego powiedziała nowa prezenterka?

Jak informuje portal Pikio, do niefortunnej wypowiedzi nowej prezenterki TVP doszło podczas rozmowy na temat pingwinów cesarskich z zaproszonym ekspertem.

Podczas kiedy mężczyzna opowiadał o wspaniałych ptakach, zarówno Izabella Krzan, jak i Tomasz Kammel bardzo uważnie przysłuchiwali się opowieści. Jednak w pewnym momencie prezenterka postanowiła zabrać głos w sprawie warunków, w jakich pływają pingwiny. Okazało się jednak, że wypowiedź Izabelli Krzan była dość niefortunna.

Padł niespodziewany komentarz!

Zaproszony gość opowiadał o tym, że pingwiny potrafią zanurkować na głębokość nawet 130 metrów po to, aby złowić swoją zdobycz, a co więcej, są w stanie wytrzymać pod wodą, bez wynurzania się, nawet 2,5 minuty. Wtedy też Izabella Krzan bez namysłu odpowiedziała:

- A temperatura wody? Czasami nawet do -60 – skwitowała prezenterka i chyba nie przemyślała wcześniej swojej wypowiedzi.

W studio zapadła na chwilę niezręczna cisza, a widzowie natychmiast wychwycili wpadkę nowej prezenterki. Czy Izabella Krzan przez długi czas będzie słyszeć zgryźliwe komentarze na temat swojej wypowiedzi?

Jak informował portal "Życie": BARBARA HORAWIANKA BYŁA GWIAZDĄ PRL-U. WYJAWIŁA SMUTNĄ PRAWDĘ NA TEMAT SWOJEJ KARIERY I ŻYCIA. WAŻNE SŁOWA

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE ŻONY MARCINA PROKOPA. KOBIETA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM. TERAZ ZACHĘCA INNE OSOBY, ABY NIE BAGATELIZOWAŁY OBJAWÓW

Portal "Życie" pisał również: WŁAŚCICIELE NIERUCHOMOŚCI POWINNI POSPIESZYĆ SIĘ Z DOKONANIEM FORMALNOŚCI. 15 MARCA TO OSTATECZNY TERMIN NA WNIESIENIE OPŁATY

Pisaliśmy również o: TAKA SYTUACJA NIE POWINNA SIĘ WYDARZYĆ! KARETKA Z PACJENTEM JEŹDZIŁA PO WARSZAWIE PONIEWAŻ ŻADEN SZPITAL NIE CHCIAŁ PRZYJĄĆ CHOREGO