Ewa Błaszczyk została mocno doświadczona przez życie. W krótkim czasie straciła męża oraz po części córkę. Aktorka od lat walczy o zdrowie i życie Oli. Czyżby były coraz większe szanse na to, że jej córka niebawem wróci do pełni sił i odzyska całkowitą świadomość?

Córka Ewy Błaszczyk wybudzi się ze śpiączki?

Super Express przypomina, że 66-letnia dzisiaj Ewa Błaszczyk przed laty straciła męża, Jacka Janczarskiego. Minęło zaledwie 100 dni, gdy doszło do kolejnej tragedii.

Ewa Błaszczyk. Źródło: Youtube Kultowe Rozmowy
Ewa Błaszczyk. Źródło: Youtube Kultowe Rozmowy

Małżeństwo miało dwie córki, bliźniaczki. Jedna z nich połknęła tabletkę i zakrztusiła się. Wszystko rozegrało się w 2000 roku. Sprawy potoczyły się bardzo szybko – doszło do obrzęku mózgu, a dziewczynka zapadła w śpiączkę.

Od tego czasu minęło już 21 lat. Aleksandra Janczarska wciąż jest w śpiączce, jednak jej stan zdrowia jest stabilny. Ewa Błaszczyk walczy ze wszystkich sił, by przywrócić jej pełne zdrowie. Ta walka zaczyna przynosić coraz lepsze efekty.

Ewa Błaszczyk, która prowadzi fundację „Akogo?”, pomaga nie tylko córce, ale i innym osobom będącym w śpiączce. Dzięki niej otwarto także Klinikę BUDZIK.

Prywatnie aktorka od 21 lat ze wszystkich sił walczy o swoją córkę, Olę Janczarską. Cały czas ma nadzieję, że dziewczyna się wybudzi. Przed kilku laty córka Ewy Błaszczyk przeszła operację wszczepienia stymulatora mózgu, dzięki czemu wykonuje bardziej regularne czynności. Niebawem planuje się wszczepienie komórek macierzystych do mózgu.

Ewa Błaszczyk. Źródło: Youtube MTJ Wytwórnia Muzyczna
Ewa Błaszczyk. Źródło: Youtube MTJ Wytwórnia Muzyczna

Ewa Błaszczyk wyznała, że jej córka mieszka w domu, słyszy, co się do niej mówi, i „pracuje z cyberokiem”. Ma najlepszą opiekę lekarską oraz pełne wsparcie rodziny. Regularnie przechodzi wszystkie badania oraz konsultacje.

Aktorka liczy na cud, na „światło z kosmosu”. Jej zdaniem wciąż jest nadzieja – deklaruje, że „pracują nad tym”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POJAWIŁ SIĘ KOMENTARZ DIECEZJI NA TEMAT SYNA BEATY SZYDŁO. CZY MŁODY KSIĄDZ OSTATECZNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODEJŚCIE? CO DZIEJE SIĘ Z TYMOTEUSZEM SZYDŁO

O tym się mówi w Polsce: LECH WAŁĘSA ZDRADZIŁ? BYŁY PREZYDENT POSTANOWIŁ WYJAWIĆ BOLESNĄ DLA NIEGO PRAWDĘ. JEGO STRAPIENIE STAŁO SIĘ PUBLICZNE. NIEOCZEKIWANY ZWROT W SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: EWA DRZYZGA PORUSZYŁA POLAKÓW PRZEJMUJĄCYM WPISEM W SIECI. MÓWI O LĘKU I BÓLU, KTÓRY NIE POZWALA NORMALNIE ŻYĆ! CO DZIEJE SIĘ Z PREZENTERKĄ TVN