Aleksandra Kwaśniewska oraz jej mąż, Kuba Badach, już od wielu lat pozostają w związku. Uważa się, że świetnie się dobrali i są razem szczęśliwi. Są już prawie dziewięć lat po ślubie.

Warto zauważyć, że córka byłego prezydenta Polski oraz jej mąż świetnie się ze sobą czują i dogadują zarówno pod kątem sfery prywatnej, jak i zawodowej. Okazuje się bowiem, że stworzyli wspólną piosenkę.

Aleksandra Kwaśniewska / YouTube:  Wideoportal
Aleksandra Kwaśniewska / YouTube: Wideoportal

Wspólna piosenka Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Super Express opisał, że utwór, który stworzyli Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, to efekt „pandemicznej rozłąki” pary. Co więcej, podczas procesu twórczego byli bardzo przejęci – do tego stopnia, że płakali rzewnymi łzami.

Podczas rozmowy w „Dzień dobry TVN” Ola Kwaśniewska i Kuba Badach opowiedzieli o wspólnie nagranej piosence „Liczy się tylko to”, która pojawi się w filmie animowanym studia Disney i Pixar o tytule „Co w duszy gra”.

Muzykę skomponował Kuba Badach, a tekst napisała córka Aleksandra Kwaśniewskiego. Opowiedzieli co nieco o powstawaniu utworu – a było o czym opowiadać, gdyż powstał on w nietypowych okolicznościach.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal

Ola Kwaśniewska ujawniła, jak to się stało, że napisali tę piosenkę. Tłumaczyła, że to efekt „pandemicznej rozłąki”, podczas której przebywała za granicą, zaś Kuba Badach – w Polsce.

Wyznała, że nie mogła wrócić do kraju i gdy dostała muzykę do utworu, chodziła po górach, pisała słowa i płakała. Muzyk opowiadał, że gdy dostał tekst do utworu, również nad nim płakał.

Piosenkę stworzyli całkowicie na odległość. Zdaniem Oli Kwaśniewskiej wyszło tak dobrze, gdyż cechują się podobną wrażliwością oraz poczuciem humoru.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SĘDZINA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

O tym się mówi w Polsce: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: KAMILA KACZMAREK Z PROGRAMU “KRÓLOWE ŻYCIA” PO RAZ KOLEJNY ZMIENIŁA SWÓJ WYGLĄD. FANI NIE NADĄŻAJĄ. CELEBRYTKA RAZ PO RAZ WPROWADZA NASTĘPNE ZMIANY