Agnieszka Radwańska jest znaną polską tenisistką. Zrezygnowała z kariery sportowej w 2018 roku. Dokładnie w listopadzie sportsmenka przekazała swoim fanom, że rezygnuje ze sportu.

Wiele osób było mocno rozczarowanych tą decyzją, bowiem Agnieszka Radwańska miała na swoim koncie liczne sukcesy, a kibice mieli nadzieję, że jeszcze nieraz zobaczą ją na korcie.

Jak wyglądają wnętrza domu Agnieszki Radwańskiej?

Agnieszka Radwańska skupiła się na mężu i macierzyństwie. Była tenisistka jest szczęśliwą mamą Kubusia.

Jakiś czas temu sportsmanka była gościem Cezarego Gurjewa w stacji Polskie Radio. Tam powiedziała, że nie zamierza wrócić do zawodowej gry w tenisa. Sportsmenka wyjawiła jednak, że na ten moment ma na głowie bardzo poważne plany i obowiązki.

Agnieszka Radwańska wyjawiła, że obecnie jest w trakcie budowy domu. Dodatkowo gwiazda sportu stara się także o ciążę. Chce, aby jej pierwszy syn - Kubuś, miał rodzeństwo.

Wystrój mieszkania Agnieszki Radwańskiej robi ogromne wrażenie

Agnieszka Radwańska wciąż czeka na swój wymarzony dom. Teraz mieszka wraz z rodziną w mieszkaniu. Trzeba jednak przyznać, że jego wnętrze wygląda naprawdę zachwycająco.

Była tenisistka urządziła go w nowoczesnym stylu. Nie brakuje tam dużych okien, czy półki z trofeami.

Ponadto w ciepłe dni rodzina Radwańskiej może przebywać na dużym tarasie.

Kuchnia w mieszkaniu byłej tenisistki również wygląda stylowo i nowocześnie. Agnieszka Radwańska wybrała białe meble w połysku bez klamek.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO