Znana polska tenisistka zrezygnowała z kariery w 2018 roku, czyli dwa lata temu. Dokładnie w listopadzie sportsmenka przekazała swoim fanom, że rezygnuje ze sportu. Wiele osób było mocno rozczarowanych tą decyzją, bowiem Agnieszka Radwańska miała na swoim koncie liczne sukcesy, a kibice mieli nadzieję, że jeszcze nieraz zobaczą ją na korcie.

Fani byli pełni nadziei!

Jakiś czas temu na swoim Instagramie tenisistka opublikowała filmik, na którym wspólnie z Jerzym Janowiczem gra w tenisa.

- Tak piłka chodziła, że zastanawiam się czy nie wrócić – podpisała nagranie była tenisistka.

W sieci natychmiast zawrzało, bowiem fani byli niemal przekonani, że jest to deklaracja ze strony Agnieszki Radwańskiej i już niebawem ponownie będzie można zobaczyć gwiazdę na korcie.

Była tenisistka wyznała kilka tajemnic!

Ostatnio jednak, Agnieszka Radwańska była gościem Cezarego Gurjewa w stacji Polskie Radio. Tam odpowiedziała na nurtujące fanów pytania i rozwiała wszystkie wątpliwości.

Jak się okazuje, na ten moment sportsmenka nie zamierza wrócić do zawodowej gry w tenisa, a sam podpis pod filmikiem był tylko żartem. Sportsmenka wyjawiła jednak, że na ten moment ma na głowie bardzo poważne plany i obowiązki.

Agnieszka Radwańska wyjawiła bowiem w wywiadzie radiowym, że obecnie jest w trakcie budowy domu. Dodatkowo gwiazda sportu stara się także o ciążę. Chce, aby jej pierwszy syn Kubuś, miał rodzeństwo.

Jak przypomina portal Super Express, była tenisistka posiada obecnie apartamenty w Sopocie, Krakowie oraz Zakopanem, a także w Miami! Nie zdradziła natomiast, gdzie zlokalizowany będzie jej najnowszy dom.

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK JEST BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ CLEO! ZNANY WOKALISTA DISCO POLO POBIŁ GWIAZDĘ POP! CZY CLEO SIĘ POZBIERA

Przypomnij sobie: ZNANY DZIENNIKARZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE ZNAJDZIE SIĘ W TAK PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. JAK PIOTR KRAŚKO PORADZIŁ SOBIE Z NIECHCIANYM GOŚCIEM NA WIZJI

Portal "Życie" pisał również: ZDUMIEWAJĄCE PRZEMYŚLENIA MAŁGORZATY ROZENEK – MAJDAN ODNOŚNIE SWOICH DZIECI. KOBIETA TWIERDZI, ŻE ŻADNE Z NICH NIE JEST DO NIEJ PODOBNE. CZY MA RACJĘ