Nie ulega wątpliwości, że podczas swojej długoletniej pracy jako dziennikarz, Piotr Kraśko już nieraz znalazł się w dość podbramkowych sytuacjach. Jednak tak, która spotkała go ostatnio jest chyba jedyna w swoim rodzaju.

Piotr Kraśko nie przewidział takiej sytuacji!

Jak informuje portal Lelum, Piotr Kraśko był korespondentem, który na bieżąco przekazywał informacje dotyczące wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Kiedy tylko w mediach pojawiły się pierwsze nieoficjalne wyniki, wskazujące na to, że Joe Biden wygrał wybory, na ulicach Waszyngtonu natychmiast pojawiły się tłumy Amerykanów!

Wtedy to miała miejsce niecodzienna sytuacja. Piotr Kraśko relacjonował to, co dzieje się w Waszyngtonie, a za jego plecami tłum świętował odejście Donalda Trumpa. Nagle do kamery podbiegł mężczyzna, który machał dłońmi z wyciągniętymi wskazującymi palcami.

Wygrał profesjonalizm dziennikarza!

Piotr Kraśko robił co mógł, aby zagadać mężczyznę, by ten odszedł i pozwolił mu kontynuować relację, jednak Amerykaninowi towarzyszyła taka euforia, że przez kilka chwil nie docierały do niego słowa dziennikarza.

Dopiero po chwili Piotr Kraśko zdołał opanować całą sytuację, dokończył relację, a następnie oddał głos do studia. Nie ulega żadnej wątpliwości, że polski dziennikarz zachował się bardzo profesjonalnie, mimo iż na nagraniach widać, że jest dość mocno poddenerwowany całą sytuacją.

Co więcej, Piotr Kraśko przekazał, że mimo tłumów, które pojawiły się na ulicach Waszyngtonu, jest tam bardzo spokojnie. Amerykanie świętują odejście Donalda Trumpa i z nadzieją witają nowego prezydenta.

Jak informował portal "Życie": DO KIEDY UCZNIOWIE ORAZ NAUCZYCIELE BĘDĄ SKAZANI NA ZDALNE NAUCZANIE? MINISTER EDUKACJI ZABRAŁ GŁOS NA TEN TEMAT

Przypomnij sobie: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY

Portal "Życie" pisał również: SYTUACJA JACKA KURSKIEGO I JEGO RODZINY JEST BARDZO POWAŻNA? ŻONA PREZESA TELEWIZJI POLSKIEJ POSTANOWIŁA WYZNAĆ GORZKĄ PRAWDĘ NA TEN TEMAT