Niedawno Jacek Kurski cieszył się ze swojego ślubu. Okazuje się jednak, że rodzinna sielanka nie trwała zbyt długo, a prezes TVP ma poważne powody do zmartwień! O co dokładnie chodzi?

Jacek Kurski został objęty ochroną przez Służbę Ochrony Państwa

Jak podaje portal Pikio, niedawno Jacek Kurski został objęty rządową przez Służbę Ochrony Państwa. Ochrona taka przysługuje między innymi głowie państwa, marszałkom, a także premierom oraz wicepremierom.

Jak przekazali ostatnio dziennikarze Super Expressu, decyzja o objęciu Jacka Kurskiego ochroną SOP nie jest bezpodstawna. Okazuje się bowiem, że prezes TVP od pewnego czasu otrzymuje groźby, które poważnie zagrażają jego bezpieczeństwu. Jeden z listów, skierowany do prezesa TVP dotarł ostatnio na ogólny adres Telewizji Polskiej.

- Teraz wy będziecie ginąć! Przygotujcie się na śmierć, bo ją do was przyprowadzimy! Wy jesteście głównym celem! – napisano w liście.

Źródło: kobieta.pl

Żona prezesa Telewizji Polskiej zabrała głos na temat ostatnich wydarzeń

Co więcej, żona Jacka Kurskiego – Joanna Kurska wyznała w wywiadzie dla Super Expressu, że decyzja o objęciu ochroną jej męża nie była zależna od niego, ale zapadła odgórnie, a sam prezes TVP po prostu się do niej dostosował.

Co więcej, portal W Polityce wyjawił, że jakiś czas temu sama Joanna Kurska została zaatakowana przez agresywną kobietę. Żona prezesa TVP przebywała wtedy na spacerze z dzieckiem, a w jej stronę skierowane zostały dość obraźliwe słowa. Czy małżeństwo Kurskich naprawdę ma poważne powody do obaw o swoje bezpieczeństwo?

Źródło: businessinsider.com.pl

Jak informował portal "Życie": NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY

Portal "Życie" pisał również o: ZDUMIEWAJĄCE PRZEMYŚLENIA MAŁGORZATY ROZENEK – MAJDAN ODNOŚNIE SWOICH DZIECI. KOBIETA TWIERDZI, ŻE ŻADNE Z NICH NIE JEST DO NIEJ PODOBNE. CZY MA RACJĘ

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE WPROST Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ WŁAŚNIE WYSZŁY NA JAW. MEGHAN MARKLE I KSIĘŻNA KATE NIEUSTANNIE ZE SOBĄ RYWALIZUJĄ. DLACZEGO