Jak podaje portal "Lelum", w mediach pojawiły się zaskakujące spekulacje, że Piotr Kraśko będzie zmuszony odejść z "Faktów TVN". Decyzja ma być w sposób bardzo ścisły związana ze zmianami, jakie zaszły w życiu prywatnym Kraśków. Czy oznazają one koniec kariery Piotra Kraśki?

Życie między Warszawą a Gałkowem

Przez wiele lat małżonkowie dzielili swoje życie pomiędzy Warszawą a Gałkowem, gdzie Karolina Ferenstein-Kraśko ma stadninę koni. W tygodniu przebywali w Warszawie, gdzie oboje oddawali się pracy, Piotr w telewizji, a Karolina w swojej firmie eventowej. W weekend spędzali czas w Gałkowie.

Niestety obecna sytuacja w kraju mocno wpłynęła na to, jak teraz wygląda życie małżeństwa Kraśków. Wprowadzone obostrzenia wpłynęły na ograniczenie działalności prowadzonej przez Karolinę Ferenstain-Kraśko firmy eventowej i skłoniły ją do zostania trenerem w prowadzonej stadninie.

Po tym, jak ponownie wprowadzono nauczanie zdalne w polskich szkołach Karolina wspólnie z trójką swoich dzieci zamieszkała w Gałkowie, gdzie mogą rozwijać swoje jeździeckie pasje. Piotr w tym czasie, związany sprawami zawodowymi przebywa w Warszawie. Rodzina ponoć rozważa na stałe zostać w Gałkowie.

Jednym z powodów jest miłość do koni i jeździectwa, jaką zapałali synowie małżeństwa, drugim zaś fakt, że rodzice Karoliny są już w podeszłym wieku i zajmowanie się stadninom jest już dla nich zajęciem ponad siły. Czy Piotr zdecyduje się porzucić swoją karierę zawodową? Niewiadomo. Jedno jest pewne, wybór nie będzie prosty.

Wyobrażacie sobie, że w "Faktach" mogłoby zabraknąć Piotra Kraśko?

To też może cię zainteresować: Niezwykle poważny apel premiera Mateusz Morawieckiego do setek tysięcy Polaków! To bardzo ważne, akcja może uratować życie obecnie zakażonych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Edyta Górniak jest zakochana. Do kompletu brakuje jej już tylko górala. O co chodzi

O tym się mówi: Sytuacja na cmentarzach w całym kraju jest bardzo trudna. Wszystkiemu winien koronawirus. O co dokładnie chodzi