Śmierć Czesława Niemena w 2004 roku wstrząsnęła polskim światem artystycznym oraz społeczeństwem. Wielki artysta pożegnał się z życiem. Dotychczas uważano, że przegrał walkę z rakiem.

Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Wypowiedź jego córki rzuca nowe światło na całą sprawę. Portal Pomponik postanowił się temu przyjrzeć. Czyżby to nie rak był przyczyną jego odejścia?

Czesław Niemen. Źródło: Youtube Mindowe
Czesław Niemen. Źródło: Youtube Mindowe

Czesław Niemen nie zmarł przez raka?

Natalia Niemen, córka wielkiego muzyka, postanowiła niegdyś udzielić wywiadu, w którym odniosła się do śmierci taty. Wspominała, jak bardzo przeżyła to, że go zabrakło. Jest przekonana, że powodem zgonu jej ojca w 2004 roku wcale nie był rak.

Zdaniem Natalii Czesław Niemen odszedł ze względu na szpitalne warunki. I choć cała rodzina bardzo bała się o artystę, a ściślej mówiąc – o to, że nowotwór zabierze go z tego świata, wszyscy byli pełni nadziei na lepsza przyszłość.

Córka legendarnego dziś wokalisty uważa, że śmierci jej taty winien jest szpital. Wszystko ze względu na fakt, że w szpitalu onkologicznym w Warszawie, w którym leżał Czesław Niemen, w styczniu wymieniano okna na korytarzach.

Czesław Niemen. Źródło: Youtube Mindowe
Czesław Niemen. Źródło: Youtube Mindowe

Były to korytarze, którymi przewożono pacjentów. Niestety, muzyk również został przewieziony jednym z pomieszczeń podczas wymiany okien, a później dostał zapalenia płuc. Skończyło się to śpiączką, która trwała ok. 10 dni, a następnie – śmiercią.

Zdaniem Natalii Niemen gdyby nie wspomniana wymiana okien, Czesław Niemen żyłby do dziś.

Myślicie, że bliscy muzyka mają rację i winę za jego śmierć ponosi szpital?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi w Polsce: PROF. ANDRZEJ HORBAN SZCZERZE O ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. WSKAZUJE PEWNĄ GRUPĘ, KTÓRA MA TYLKO 50% SZANS NA PRZEŻYCIE. O JAKICH OSOBACH MÓWI

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: JAKIE WYKSZTAŁCENIE MA KASIA CICHOPEK? AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” MOŻE POCHWALIĆ SIĘ DYPLOMEM. SKOŃCZYŁA PRZYDATNY KIERUNEK