Katarzyna Cichopek kojarzona jest głównie z postacią Kingi z „M jak miłość”. Aktorka niejednokrotnie spotkała się z krytyką ze względu na brak kierunkowego wykształcenia aktorskiego. Na szczęście nie wzięła sobie tego do serca.

Istotnie – aktorka nigdy nie skończyła studiów aktorskich, ale jest absolwentką innego, także przydatnego kierunku. W jakim zawodzie się kształciła?

Katarzyna Cichopek – jakie studia ukończyła?

Portal Super Express zauważa, że Kasia Cichopek miała zupełnie inny plan na siebie. Tuż po maturze poszła na studia. Nawet wtedy, gdy zdobyła już popularność, zastanawiała się nad zrobieniem doktoratu. Kim jest ostatecznie?

Aktorka spotkała się z krytyką m.in. ze strony Jana Nowickiego, który niegdyś nazwał ją częścią „serialowej hałastry”. Może i nie skończyła kierunku, który dawałby jej wykształcenie aktorskie, ale radzi sobie całkiem nieźle – a w zamian może pochwalić się dyplomem ukończenia innych studiów.

Kasia Cichopek jest bowiem absolwentką psychologii stosunków międzykulturowych. Ukończyła ją na wydziale psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

W 2006 roku, po obronie pracy o ruchu New Age, otrzymała dyplom magistra. Dzięki przedmiotom przybliżającym jej psychologię potrafi zrozumieć emocje ludzkie, w tym także jej postaci.

Katarzyna Cichopek planowała związać się zawodowo z psychologią, chciała nawet ukończyć doktorat, ale wtedy jej aktorska kariera nabrała rumieńców. Zawsze jednak może skorzystać z planu „B” i przebranżowić się, jeśli poczuje, że chciałaby wrócić do pierwotnego planu na siebie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE