Kamil Durczok jeszcze kilka lat temu mógł się pochwalić mianem jednego z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Jako szef „Faktów” TVN był znany i lubiany, niemal każdy wiedział, kim jest.

Niestety, później sytuacja się odmieniła. Dziś ciężko powiedzieć, by odznaczał się on dobrą sławą. Po ogromnym kryzysie wizerunkowym zniknął z ekranów. Na próżno szukać go teraz w telewizji. Czym więc się zajmuje?

Kamil Durczok. Źródło: Youtube Super Express
Kamil Durczok. Źródło: Youtube Super Express

Co obecnie robi Kamil Durczok?

Portal Fakt prześledził jego obecne działania. Okazuje się, że wyciągnął lekcję ze swojej przeszłości i teraz udziela porad innym. Jest prowadzącym szkolenia!

Kamil Durczok od pewnego czasu nieczęsto gości w mediach – wszystko ze względu na czarny PR, który sam sobie zafundował nie tylko prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu, ale także m.in. sprawą z podrobieniem weksli.

Jednak w 2020 roku zrobił wyjątek i zgodził się na wywiad ze swoim kolegą, Markiem Czyżem. Podczas długiej rozmowy wyznał między innymi, co robi obecnie. Jego aktualna profesja może zaskoczyć fanów.

Kamil Durczok. Źródło: Youtube Super Express
Kamil Durczok. Źródło: Youtube Super Express

Z jego wypowiedzi wynika, że utrzymuje się z wynajmu swojego domu w Szczyrku, a także szkoleń z kryzysów wizerunkowych. Korzysta także z pomocy finansowej od przyjaciół.

Dlaczego postanowił zostać specjalistą ds. kryzysów? Jak sam mówi, skłoniły go do tego jego własne problemy – dobrze wie, jakie błędy popełnił, i może nauczyć innych, jak ich uniknąć.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi w Polsce: PROF. ANDRZEJ HORBAN SZCZERZE O ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. WSKAZUJE PEWNĄ GRUPĘ, KTÓRA MA TYLKO 50% SZANS NA PRZEŻYCIE. O JAKICH OSOBACH MÓWI

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: JAKIE WYKSZTAŁCENIE MA KASIA CICHOPEK? AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” MOŻE POCHWALIĆ SIĘ DYPLOMEM. SKOŃCZYŁA PRZYDATNY KIERUNEK