Agata Młynarska całkowicie przeorganizowała swoje życie oraz priorytety. Choć dziennikarka nie zakończyła współpracy z TVN, to od jakiegoś czasu nie mieszka w Polsce – wyjechała za granicę. Póki co nie może wrócić ze względu na stan zdrowia. Co się u niej dzieje?

Agata Młynarska ma problemy

Warto przypomnieć, że dziennikarka obecna jest na ekranach od ponad 30 lat. To jedna z najbardziej znanych gwiazd telewizji. Niestety, póki co Agata Młynarska nie może wrócić do Polski ze względu na ryzyko. Dlaczego?

Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style
Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style

Portal Pikio podaje, że dziennikarka przyjechała do Hiszpanii na dwa tygodnie… w październiku 2020 roku. Od tego czasu zamieszkała jednak w swojej zagranicznej nieruchomości, towarzyszy jej mąż.

Dalej pracuje dla TVN Style, jednak obecnie jest to praca zdalna. Nie zamierzała zostawać za granicą przez tak długi czas, jednak teraz zamierza przeczekać, aż podróżowanie nie będzie przysparzało takiego stresu.

Jej decyzja wynika z faktu, że jest szczególnie narażona – wszak choruje na astmę oraz chorobę Leśniowskiego-Crohna. Chciała wrócić do Polski, jednak razem z mężem uznali, że dłuższe pozostanie w Hiszpanii będzie nie tylko bezpieczniejsze, ale pozwoli im także pouczyć się języka i „wyjść ze strefy komfortu”.

Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style
Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style

Agata Młynarska jest niezwykle ostrożna – nie chce zarazić się koronawirusem, gdyż przy jej schorzeniach jest to bardzo niebezpieczne. I choć dziennikarka tęskni za krajem oraz najbliższymi, potrafi cieszyć się tym, co ma i gdzie jest obecnie. Jak mówi, „wszystko jest w głowie”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi w Polsce: PROF. ANDRZEJ HORBAN SZCZERZE O ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. WSKAZUJE PEWNĄ GRUPĘ, KTÓRA MA TYLKO 50% SZANS NA PRZEŻYCIE. O JAKICH OSOBACH MÓWI

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: JAKIE WYKSZTAŁCENIE MA KASIA CICHOPEK? AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” MOŻE POCHWALIĆ SIĘ DYPLOMEM. SKOŃCZYŁA PRZYDATNY KIERUNEK