Prowadzący „Dzień dobry TVN”, jednej z najpopularniejszych śniadaniówek, postanowili w szczególny sposób uczcić ważną okazję. Jacek Stachursky obchodził już 55. urodziny, postanowili zrobić mu niespodziankę!

Jacek Stachursky się tego nie spodziewał, co działo się w „Dzień dobry TVN”?

Portal WP zwrócił uwagę na nietypowe wydarzenie w programie śniadaniowym TVN-u. Okazuje się bowiem, że jego prowadzący postanowili skontaktować się z popularnym piosenkarzem i zrobić mu urodzinową niespodziankę!

Stachursky. Źródło: Youtube TVN Talent Show
Stachursky. Źródło: Youtube TVN Talent Show

Ekipa wpadła na pewien pomysł, który zdecydowanie zaskoczył muzyka. Jacek Stachursky połączył się z prowadzącymi za pośrednictwem wideoczatu. W pewnym momencie gospodarze „Dzień dobry TVN” zaczęli śpiewać jego wielki hit!

Stachursky nazywany jest legendą polskiej muzyki. Jego największym hitem pozostaje „Typ niepokorny”, jednak to trylogia piosenek wzbudza największą fascynację internautów – jak mówią, wyprzedził nimi swoje czasy.

Stachursky. Źródło: Youtube TVN Talent Show
Stachursky. Źródło: Youtube TVN Talent Show

Mowa rzecz jasna o utworach „Chłosta” z 1999 roku, „Dosko” z 2009 oraz „Doskozzza” z 2019 roku. To, jak łączą się w całość i w dalszym ciągu mogą być hitami imprez, jest zdumiewające. Każdy powinien je znać!

Teraz legenda muzyki skończyła 55 lat. Obecny na scenie już od lat 80. XX w. Jacek Stachursky otrzymał prezent w formie nietypowego wykonania jego piosenki przez prowadzących „DDTVN”. I choć nie wyszło idealnie, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Sandra Hajduk starali się, jak mogli – a w końcu liczy się dobra zabawa i chęci!

Jackowi życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu i kolejnych muzycznych dokonań, które sprawią, że Polacy zapamiętają go nie tylko jako „typa niepokornego”!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi w Polsce: PROF. ANDRZEJ HORBAN SZCZERZE O ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. WSKAZUJE PEWNĄ GRUPĘ, KTÓRA MA TYLKO 50% SZANS NA PRZEŻYCIE. O JAKICH OSOBACH MÓWI

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: JAKIE WYKSZTAŁCENIE MA KASIA CICHOPEK? AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” MOŻE POCHWALIĆ SIĘ DYPLOMEM. SKOŃCZYŁA PRZYDATNY KIERUNEK