Edyta Górniak przed laty zasłużyła sobie na miano muzycznej legendy. Dokonania wokalistki obserwowała cała Polska – jej mocny głos robił ogromne wrażenie.

Niestety, obecnie znana jest głównie z absurdalnych wypowiedzi związanych z pandemią. Piosenkarka od jakiegoś czasu „błyszczy” kolejnymi wypowiedziami o szkodliwości szczepionek, statystach w szpitalach i „plandemii”. Jej szkodliwe poglądy wypunktowało już wiele gwiazd i ekspertów.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube EdytaGorniakChannel
Edyta Górniak. Źródło: Youtube EdytaGorniakChannel

Jednak to nie wszystko – na świeczniku jest także prywatne życie Górniak. Ostatnio, gdy opowiedziała o tym, co czuje, nie wytrzymała i zaczęła płakać. Portal Lelum zdradza szczegóły.

Edyta Górniak wybuchnęła płaczem

Wokalistka, która już jakiś czas temu zapowiedziała zniknięcie z sieci, wciąż pozostaje w mediach społecznościowych i szerzy w nich swoje nieprawdziwe teorie. Uważa, że ma „zadanie do spełnienia”.

Opowieści przeplata także wyznaniami z życia prywatnego. Podczas jednego z ostatnich filmów na żywo na Instagramie opowiedziała co nieco o śmierci taty, pociekły jej łzy.

Ojcem Edyty był Jan Górniak – Rom, który odszedł od bliskich, gdy wokalistka miała sześć lat. Nie utrzymywali kontaktu, gdyż córka nigdy nie wybaczyła mu, że opuścił rodzinę. Podobno nikt nie wiedział, gdzie przebywa Jan Górniak, a on tylko z ukrycia obserwował, jak rozwija się jego córka i jaką karierę robi.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube EdytaGorniakChannel
Edyta Górniak. Źródło: Youtube EdytaGorniakChannel

Jednak w 2007 roku Jan Górniak zmarł, gdyż pokonał go nowotwór. Edyta Górniak postanowiła opowiedzieć o tym zdarzeniu – wyznała, że jeśli komuś umarli bliscy, to „dzieli nas fizyczność, ale tylko na jakiś czas”.

Nagle zaczęła płakać, mówiąc, że nie ma taty i „żadnej babci”. Dodała, że przynajmniej ma do kogo się udać „po drugiej stronie” i uważa, że „tata na nią czeka”. Po chwili zaczęła opowiadać, jak wyobraża sobie spotkanie z tatą po śmierci.

„Mieszka we mnie” – oznajmiła, dodając, że to tata „zostawił jej swój talent”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE