Jacek Kurski jako prezes Telewizji Polskiej sam stał się osobą bardzo rozpoznawalną w mediach, a jego prywatne życie bacznie śledzą fotoreporterzy, internauci oraz telewidzowie.

Najpierw ślub kościelny jak z bajki (o którym huczało w sieci, gdyż Kurski był rozwodnikiem i otrzymał rozwód kościelny, o co jest wcale niełatwo), a teraz dziecko. Radosna nowina od świeżo upieczonych małżonków w ostatnich godzinach obiegła całą Polskę.

Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Jakiej płci będzie dziecko Jacka i Joanny Kurskich?

Druga żona Jacka Kurskiego, Joanna, jest w ciąży. Tę sensacyjną wiadomość w ciągu minionych godzin przekazały już niemal wszystkie media. Co więcej, znana jest już płeć dziecka, którą ujawnił Super Express! Chłopiec czy dziewczynka?

Joanna oraz Jacek Kurscy dopiero co brali ślub w przepięknych okolicznościach. Teraz już czekają na pierwsze wspólne dziecko, tym samym niebawem spełni się ich wielkie marzenie. Znajomy pary wyznał, że są bardzo szczęśliwi i szaleńczo zakochani.

Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Jose Hawkins
Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Jose Hawkins

Ślub odbył się w lipcu 2020 roku w świątyni w Krakowie, w Łagiewnikach. Poruszeni małżonkowie przysięgali sobie wówczas wierność i to, że będą przy sobie na zawsze. Tymczasem teraz przygotowują się do roli rodziców – termin już wiosną!

Płeć dziecka jest już oczywista. To będzie dziewczynka, co potwierdzałby fakt, iż Joanna Kurska dała się sfotografować z ciążowym brzuszkiem w różowym golfie. Zakochani państwo Kurscy już nie mogą się doczekać, kiedy powitają na świecie brzdąca!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE