Dawid Narożny postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Wokalista i założyciel zespołu ‘Piękni i Młodzi” zamierza dowodzić prawdy. O czym mowa?

Dawid Narożny walczy o prawa do utworów „Pięknych i Młodych”?

Magdalena Narożna/ screen youtube
Magdalena Narożna/ screen youtube
Magdalena Narożna/ screen youtube

Jakiś czas tremu doszło do głośnego rozwodu Dawida i Magdy Narożnych. W jego efekcie para postanowiła rozejść się także na drodze zawodowej. Od tamtej pory Dawid Narożny występuje solowo a Magdalena dalej kontynuuje przygodę z coraz bardziej popularnym zespołem „Piękni i młodzi”. Choć zespól swoją przygodę z disco polo rozpoczął już jakiś czas temu, dopiero pod koniec ubiegłego roku zyskał ogromną popularność. Głownie za sprawą skandalu, który dotyczył maleństwa wokalistów Dawida i Magdaleny narożnych, którzy postanowili zakończyć swój związek.

O sprawie zrobiło się głośno w mediach, głownie przez to, że zarówno Magda jak i Dawid otwarcie rozmawiali o swoich osobistych sprawach. Na szczęście para doszła do porozumienia, a Magdalena Narożna od jakiegoś czasu jest już w nowym, szczęśliwym związku.

Jak widać parze udało się także dotrzeć do porozumienia na tle zawodowym. Jak podaje Super Express, Dawid Narożny nie zamierza dociekać praw do utworów zespołu. Jak powiedział może je bez problemu wykonywać, bo jest ich współautorem.