Jakiś czas temu odbyła się Gala Mistrzów Sportu podczas, której oprócz tego, ze dowiedzieliśmy się kto został Najlepszym Polskim Sportowcem, mieliśmy także okazje podziwiać polskich mistrzów w nieco innych niż zwykle wydaniach.

Podczas gali, która miała miejsce w ubiegły weekend poznaliśmy wyniki Plebiscytu na Najlepszego Polskiego Sportowca. Zdaniem glosujących najlepszym sportowcem jest Robert Lewandowski. Zaraz po nim na drugim miejscu pojawiła się Iga Światek. Trzecie miejsce na podium zajął Kamil Stoch.

Żona Kamila Stocha, screen YT
Żona Kamila Stocha, screen YT
Żona Kamila Stocha, screen YT

Kamil Stoch nie mógł osobiście pojawić się na gali 86. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku, dlatego tez w jego imieniu nagrodę odebrała jego małżonka , Ewa Bilan-Stoch. Ze skoczkiem udało się jednak połączyć przez wideorozmowę.

To właśnie to, co powiedział skoczek rozczuliło wszystkich. Kamil Stoch podczas swojego krótkiego przemówienia postanowił podziękować za wszystko swojej zonie. Jak powiedział Kamil to ona jest jego aniołem, za którego dziękuje po dziś dzień. To dla niego ogromne szczęście, że Bóg postawił na jego drodze Ewę.