Justyna Żyła zaistniała w mediach dzięki rozstaniu z Piotrem Żyłą i przez dłuższy czas budowała swoją pozycję w polskim show-biznesie. Teraz można powiedzieć, że nie jest już raczkującą, a trzecioligową celebrytką, ale najwyraźniej ma apetyt na więcej.

Wydawać by się mogło, że dotarło do niej już że jest rozwódką - wszak i ona, i Piotr Żyła mają już nowych partnerów. Jednak kolejne poczynania Justyny pokazują, że nie do końca potrafi się z tym pogodzić.

Justyna Żyła w mocnej wypowiedzi o Piotrze Żyle i jego nowej ukochanej

Portal Pomponik zwraca uwagę na fakt, że Justyna Żyła, choć ma swojego "A.", najwyraźniej nie do końca potrafi pogodzić się z rzeczywistością.

Publiczne pranie brudów stało się już jej stałą zagrywką. Tym razem postanowiła opowiedzieć o byłym mężu i jego nowej partnerce.

Przypomnijmy - Piotr Żyła układa sobie życie u boku Marceliny Ziętek. Skoczek wygląda na szczęśliwego w nowej relacji.

Marcelina już jakiś czas temu wspominała, że otrzymała zalew nieprzyjemnych komentarzy od fanów Justyny. Teraz była żona Piotra zabrała głos.

Oskarżyła skoczka i jego nową partnerkę o to, że są "zakłamani i egoistyczni". Twierdzi także, że ona nie ukrywa prawdy. Nie omieszkała wspomnieć, jak bardzo skrzywdził ją Piotr Żyła.

Justyna postanowiła także wypowiedzieć się na temat samej Marceliny Ziętek. Życzyła jej... szczęścia. "Niech ma ten miód" - oznajmiła podczas wywiadu, dodając, że nowa partnerka Piotra musi pamiętać o jego dzieciach.

Justynie Żyle z całego serca życzymy, żeby udało jej się znaleźć wystarczająco dużo szczęścia, by zaakceptowała rozstanie z Piotrem i żyła pełnią życia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROSTE ROZWIĄZANIE NA TŁUSTE PLAMY. DZIĘKI TYM KILKU SZTUCZKOM UCIĄŻLIWE ZABRUDZENIA ODEJDĄ W ZAPOMNIENIE. O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ

O tym się mówi w Polsce: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi na świecie: NIETYPOWA PIERWSZA DAMA USA. „NIE BĘDĘ TYLKO ŻONĄ PRZY MĘŻU”. CO WIEMY O JILL BIDEN? CZYM SIĘ ZAJMUJE ŻONA JOE BIDENA

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE