Rodzina Michała Wiśniewskiego wkrótce się powiększy. Z taką gromadką dzieciaków i psem o imieniu „ugryź”, Wiśnia będzie miał pełne ręce roboty. Z pewnością nie będzie mógł narzekać na nudę.

Michał Wiśniewski całkiem niedawno po raz piaty stanął na ślubnym kobiercu. Co ciekawe jego piąta żona spodziewa się dziecka, które będzie nie tylko piątym potomkiem Wiśniewskiego ale także piątym dzieckiem jego aktualnej żony. Ta liczba jest naprawdę magiczna.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

Kiedy media obiegła wiadomość o kolejnej ciąży, za sprawa której stoi Wiśniewski, zdziwienia nie kryla nawet jego eks żona Marta. Mandaryna pozwoliła sobie nawet na żart. Jak stwierdziła już niedługo Michał będzie miał całą drużynę piłkarską.

Okazuje się, ze wiadomo już nawet jakiej płci będzie dziecko Michała i jego piątej żony Poli. Podobno Michał marzył o tym imieniu już od dawna. Ich synek będzie miał na imię Falco Christian.

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CHUCK NORRIS NAGRAŁ FILMIK PROSTO DO JURKA OWSIAKA. „STRAŻNIK TEKSASU” ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA PREZESOWI FUNDACJI WOŚP. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PIERWSZY PRZYPADEK ZARAŻENIA ZMUTOWANYM KORONAWIRUSEM W POLSCE. CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ SKUTECZNE WOBEC NOWEJ MUTACJI Z WIELKIEJ BRYTANII

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: ADAM MAŁYSZ I JEGO ŻONA MUSIELI POGODZIĆ SIĘ ZE SMUTNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. REALIA ZMUSIŁY ICH DO ZMIANY ŻYCIOWYCH PLANÓW. O CZYM MOWA