Program „Rolnik szuka żony” z każdym odcinkiem przyciąga przed telewizory setki tysięcy Polaków ciekawych miłosnych perypetii rolników i rolniczek. Uczestnicy próbują znaleźć prawdziwą miłość z pomocą TVP.

Niektórym z nich udaje się trafić na prawdziwe, szczere uczucie, inni z kolei nie mają tyle szczęścia. Jedni i drudzy muszą się liczyć z tym, że ich losy będzie śledziła cała Polska.

Ania z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Ania z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

Ania z „Rolnik szuka żony” opowiedziała o bolesnym rozstaniu

Jedna z uczestniczek szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”, Ania Stelmaszczyk, była ulubienicą widzów. Sympatyczna kobieta zdobyła grono szczerych fanów. Teraz postanowiła podzielić się z nimi swoją historią dotyczącą rozstania z ojcem jej dziecka.

Ania była kandydatką na partnerkę rolnika Jakuba w szóstej edycji „Rolnik szuka żony”. Portal Plotek przypomina, że krótko po emisji programu każde z nich poszło w swoją stronę, choć zapowiadało się, że uda im się stworzyć szczęśliwy związek. Niestety, relacja nie przetrwała próba czasu.

Uczestniczka programu na jakiś czas wycofała się z mediów, jednak teraz wróciła ze zdwojoną siłą, reklamując kolejne marki na Instagramie. Postanowiła także opowiedzieć co nieco o swoich prywatnych sprawach. Wyznała, że z ojcem jej dziecka, Jasia, rozstała się jeszcze jako młoda dziewczyna.

Ania z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Ania z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

Tłumaczyła także, że obecnie podeszłaby do tego w inny sposób, a patrząc w przeszłość, nie wie, „jak mogła te rzeczy przetrwać”. Dodała, że nie można skupić się na cierpieniu po rozstaniu i należy pamiętać, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, który kiedyś zrozumiemy.

Może teraz, gdy pogodziła się z przeszłością, znajdzie szczęście w miłości?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CHUCK NORRIS NAGRAŁ FILMIK PROSTO DO JURKA OWSIAKA. „STRAŻNIK TEKSASU” ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA PREZESOWI FUNDACJI WOŚP. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PIERWSZY PRZYPADEK ZARAŻENIA ZMUTOWANYM KORONAWIRUSEM W POLSCE. CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ SKUTECZNE WOBEC NOWEJ MUTACJI Z WIELKIEJ BRYTANII

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: ADAM MAŁYSZ I JEGO ŻONA MUSIELI POGODZIĆ SIĘ ZE SMUTNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. REALIA ZMUSIŁY ICH DO ZMIANY ŻYCIOWYCH PLANÓW. O CZYM MOWA