Od pewnego czasu w mediach głośno jest na temat nowego związku Piotra Żyły. Emocje podsyca także jego była żona, która raz na jakiś czas wbija szpilkę Piotrowi i jego partnerce. Dochodzi nawet do tego, że internauci zostawiają ukochanej skoczka komentarze. Dziewczyna pokazała screeny.

Piotr Żyła
Piotr Żyła
Piotr Żyła

Skoczek ponownie skupił na sobie uwagę mediów. Wszystko przez nowy romans. Jak się okazuje Piotr Żyła jest w związku z aktorką grającą w filmie dokumentalnym „19+”.

Marcelina Ziętek (22) nie kryje się już ze swoim romansem publikując zdjęcia na swoim Instagramie. Choć wcale nie widać na nich Piotra, nietrudno domyślić się, że to o niego chodzi, skoro na jego profilu pojawiają się podobne fotografie.

Marcelina nagrywa także relacje na swoim instastory. Ostatnia jest naprawdę niepokojąca. Wszystko wskazuje na to, że relacja miedzy nią a byłą żoną Piotra robi się niepokojąca.

Justyna i Piotr Żyła
Justyna i Piotr Żyła

Okazuje się, że sympatycy Justyny atakują Marcelinę w mediach społecznościowych. Dziewczyna Piotra Żyły postanowiła pokazać screeny.

Dziewczyna postanowiła zaapelować do hejterow. Poprosiła aby nie tracili czasu i nie tworzyli fikcyjnych kont tylko po to, by ją obrazić. Jak dodała jedyną krytyką, którą się przejmuje jest ta od najbliższych jej osób.

Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

O tym się mówi w Polsce: ZMIANA PLANU SZCZEPIEŃ. MARLENA MALĄG, MICHAŁ DWORCZYK I PROF. ANDRZEJ HORBAN PRZEDSTAWILI NOWE FAKTY NA KONFERENCJI DOTYCZĄCEJ KORONAWIRUSA

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI