Ostatnie miesiące to z pewnością nie najlepszy czas dla Blanki Lipińskiej. Pisarka ma za sobą ciężkie rozstanie. Sprawy nie ułatwia fakt, że pisarka i muzyk są osobami publicznymi i rana spowodowana rozstaniem ciągle jest rozdrapywana przez media.

Związek Blanki i Barona wybudzał wiele emocji. Portale plotkarskie chętnie pisały o tej z pozoru idealnej relacji. Kiedy doszło do rozstania, było one prawdziwym zaskoczeniem, które szeroko komentowano w mediach. Teraz jedna z przyjaciółek pisarki postanowiła opowiedzieć o prawdziwych powodach rozstania Blanki i Barona.

Dlaczego Blanka i Baron postanowili się rozstać?

Jedna z przyjaciółek Blanki postanowiła rozwiązać nieco język w rozmowie z Plotkiem. Kobieta wyznała, że rozpad związku był wynikiem różnych oczekiwań Blani i Barona. Pisarka marzyła o stabilnym związku, na który Baron nie był jeszcze gotowy. Jak zdradza przyjaciółka gwiazdy, Blanka jest osobą, która rozumie podejście byłego partnera i nie zamierza tkwić w relacji bez konkretnej przeszłości.

Teraz Blanka postanowiła skupić się na sobie, by dać się spokojnie zabliźnić ranom. W związku z tym zaczęła spełniać swoje marzenia. Jednym z nich był wyjazd na Malediwy, który waśnie realizuje. Okazuje się, ze przyjaciółka Blanki twierdzi, ze nie ma szans na to, by para się zeszła.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA