Franciszek Pieczka wczoraj skończył 93 lata. Aktor jest bardzo lubiany przez widzów – starszych oraz młodych. Zadebiutował w 1954 roku w roli niemieckiego żołnierza w filmie „Pokolenie”. Od tego czasu regularnie pojawiał się na polskich ekranach.

Franciszek Pieczka skończył wczoraj 93 lata. Co teraz robi?

Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube

Franciszek Pieczka jest już od pewnego czasu nie pokazuje się na ekranach. Znany z serialu „Ranczo” aktor cieszy się spokojem na zasłużonej emeryturze. Aktor jest w świetnej formie. Często i chętnie jednak udziela wywiadów. Podczas ostatniego dowiedzieliśmy się, że zamierza zaszczepić się przeciw koronawirusowi. Co jeszcze słychać u aktora?

Franciszek Pieczka ma się doskonale. Okazuje się, ze jest w rewelacyjnej formie i tryska energią. Co ciekawe aktor zamierza jeszcze wrócić do pracy. Jak zdradził do pracy wróci od razu po ustaniu pandemii. Pan Franciszek bardzo tęskni za graniem. Aktualnie aktor mieszka z synem i synową. Synowa aktorka jest pielęgniarką i dba o teścia.

Franciszek Pieczka
Franciszek Pieczka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA