Katarzyna Cichopek to popularna i lubiana aktorka. Dotychczas widzowie znali ją głównie z roli Kingi w „M jak miłość”. Od jakiegoś czasu jest również prezenterką „Pytania na śniadanie” w TVP.

„M jak miłość”. Kasia Cichopek zdradza kulisy serialu

Kasia Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Kasia Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Kasia Cichopek/ instagram: katarzynacichopek

Serial „M jak miłość” jest obecny na ekranach Telewizji Polskiej już od 2000 roku. Choć co jakiś czas zmienia się część obsady, są gwiazdy, które grają w nim od początku. Jedną z takich osób jest Kasia Cichopek. Aktorka ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z planu.

Jak się okazuje na planie telenoweli „M jak Miłość” czasem wymagana jest praca w ekstremalnych warunkach! Jak napisała Kasia ekipa pracuje nawet w ogromnych mrozach. Zdjęć do serialu nie przerwano nawet w momencie mrozu, który osiągnął – 17!

Internauci zaczęli współczuciu aktorom. Pojawiło się także mnóstwo rad, z których powinni skorzystać.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA