2020 rok zdecydowanie dał w kość każdemu z nas. Obecna sytuacja w Polsce i na świecie odbiła się na codzienności, której doświadczamy, a pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele marzeń i planów. Wsród osób, które nie mogły zrealizować swoich planów znalazła się Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska. Dziewczyna, ktora własnie kończy naście lat nie mogła na tyle skorzystać z tytułu najpiękniejszej Polski, co jej koleżanki. Jak mimo tego poradziła sobie w 2020 roku?

Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska to pochodząca z Zawady niedaleko Tarnowskich Gór 20-letnia studentka kosmetologii.

Kiedy w ubiegłym roku Magdalena Kasiborska została Miss Polski jej życie zmnieniło się diametralnei. Kobieta miała wiele planów na przyszłość, których niestety nie udało się zrealizować. Wszystko za sprawa pandemii, która uniemozliwiła jej aktywne działanie. Jak sama przyznaje przez ten rok nie mogła zrobić wszystkiego, co sobie zamierzyła.
Na szczęście dziewczyna wpadła na własny pomysł. Postanowiła pomagać najbardziej potrzebującym. W zwiazku z tym powstała akcja "MISSja Święta", z ktorej skorzystało blisko 100 rodzin.
Już niedługo dowiemy się tego, która z pięknych Polek ostanie Miss felernego 2020 roku. Wybory Miss odbędą się 17 stycznia o godz. 20:00 i będzie mozna je oglądać w Polsacie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY STRACIŁ PRACĘ W „THE VOICE SENIOR” TVP PRZEZ NAGRANIE Z URODZIN? UDOSTĘPNIŁ JEDNOZNACZNY WPIS I SZYBKO GO USUNĄŁ

O tym się mówi w Polsce: OJCIEC ANDRZEJA DUDY SKOMENTOWAŁ ZACHOWANIE GWIAZD ZASZCZEPIONYCH POZA KOLEJNOŚCIĄ. CO POWIEDZIAŁ PROF. JAN TADEUSZ DUDA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PRZEZ NAGŁE ZDARZENIE TATA ARTYSTKI TRAFIŁ DO SZPITALA. CZEKA GO SKOMPLIKOWANA OPERACJA. CO SIĘ STAŁO