W ubiegły weekend odbyła się Gala Mistrzów Sportu podczas, której oprócz tego, ze dowiedzieliśmy się kto został Najlepszym Polskim Sportowcem, mieliśmy także okazje podziwiać polskich mistrzów w nieco innych niż zwykle wydaniach.

Podczas gali, która miała miejsce w ubiegły weekend poznaliśmy wyniki Plebiscytu na Najlepszego Polskiego Sportowca. Zdaniem glosujących najlepszym sportowcem jest Robert Lewandowski. Zaraz po nim na drugim miejscu pojawiła się Iga Światek. Trzecie miejsce na podium zajął Kamil Stoch.

Podczas gali oczom wszystkich ukazała się Ewa Bilan-Stoch, która do złudzenia przypominała księżniczkę. Partnerka najlepszego polskiego skoczka Kamila Stocha zachwyciła wszystkich swoja stylizacją. W bajkowej kreacji Ewy Bilan-Stoch nie zabrakło nawet diademu. Okazuje się, że w zamyśle zony skoczka było upodobnienie się do księżniczki Elsy z "Krainy lodu". Media rozpisywały się o kreacji Ewy. Teraz wyszło na jaw dlaczego ją wybrała.

Jak powiedziała na łamach przeglądu sportowego ukochana skoczka, wybrała tę kreacje ponieważ mąż często mówi jej, że jest jego Elsą. To on ja zainspirował.

"Mąż troszkę zasugerował. Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elsą z >>Krainy lodu<<. Powiedziałam mu: >>No to zobaczysz swoją Elsę<<" – zdradziła.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI