Kayah to jedna z najsłynniejszych piosenkarek w Polsce. Na rynku muzycznym działa już od ponad 30 lat. Niestety artystka w swoim życiu musiała zmierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Kayah cierpi na nieuleczalną chorobę, której objawy odczuwalne są w codziennym życiu

Coraz więcej osób zmaga się z problemami z tarczycą i innymi chorobami autoimmunologicznymi. Wśród nich znajdują się również popularne osoby, które bardzo często zdobywają się na szczere wyznania dotyczące ich dolegliwości.

Jedną z takich osób jest Kayah. Wokalistka opowiedziała, w jaki sposób Hashimoto wpłynęło na jej życie.

Okazuje się, ze jednym z objawów, który bardzo dokucza w codziennym życiu artystki jest brak siły na cokolwiek. Ponadto Kai doskwierają bardzo częste wahania wagi oraz spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie opuchnięcia.

Aby jak najmniej odczuć skutki choroby artystka stara się codziennie biegać i ogólnie dbać o swoja kondycje fizyczną. Jest to bardzo trudne głównie dlatego, ze odczuwa ona częste spadki energii oraz ogólnej chęci do życia.

To jednak aktywność fizyczna, do której momentami się zmusza, trzyma jej sylwetkę w ryzach. Dzięki niej, jej metabolizm nie zwolnił.

Kayah wytłumaczyła także, że przy Hashimoto bardzo często pojawiają się zaburzenia nastroju. Osoby cierpiące na tę chorobę mają znacznie większe skłonności do depresji.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI