Piotr Żyła to jeden z najbardziej znanych i najzdolniejszych skoczków narciarskich w kraju. Sportowiec wie, jak rozbawić swoich fanów – osiąga znakomite wyniki, a także potrafi sprawić, że ludzie śmieją się do łez.

Ostatnie nagranie z jego udziałem stało się prawdziwym hitem i wywołało gromkie śmiechy wśród internautów. Wszystko za sprawą zabawnego dialogu, jaki odbyli Piotr Żyła i jego kolega-skoczek z Niemiec, Markus Eisenbichler.

Piotr Żyła. Źródło: Youtube Eurosport Polska
Piotr Żyła. Źródło: Youtube Eurosport Polska

Piotr Żyła prowadził dialog ze skoczkiem z Niemiec

Portal Jastrząb Post przypomina, że Piotrowi Żyle udało się zająć trzecie miejsce podczas sobotnich zawodów. Jednak poza sukcesami zawodowymi mężczyzna może się pochwalić śmiesznym poczuciem humoru i niekiedy uznawanymi za wręcz kultowe wypowiedziami.

Skoczek lubi żartować sobie ze wszystkiego wokół, a jego odpowiedzi w wywiadach potrafią zbić z tropu i rozśmieszyć nawet wprawnych dziennikarzy. Telewidzowie chętnie oglądają popisy Piotra Żyły na arenie zawodowej i słuchają jego komentarzy, które często zawierają ciekawe smaczki.

Piotr Żyła. Źródło: Youtube Eurosport Polska
Piotr Żyła. Źródło: Youtube Eurosport Polska

Teraz do listy zapamiętanych na długo momentów z jego udziałem z pewnością dołączy „rozmowa” z niemieckim skoczkiem narciarskim.

Podczas konkursu w Titisee-Neustadt dziennikarze TVP sfilmowali zabawny dialog dwóch panów. Na nagraniu reszta skoczków składa gratulacje Piotrowi Żyle. Wśród nich był także Markus Eisenbichler. Najpierw sportowcy przywitali się, a później zaczęli porozumiewać przy pomocy nietypowych dźwięków… zresztą, sami zobaczcie!

To jeszcze nie wszystko, Piotr Żyła całkiem zapomniał wziąć nagrodę, gdy wchodził na podium. Musiał być bardzo zdumiony otrzymaniem statuetki!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI