W programie „Sanatorium miłości” najważniejszym celem jest poznanie ze sobą seniorów, którzy poczują do siebie coś więcej. Osoby starsze poszukujące prawdziwego uczucia z nadzieją zgłaszają się do produkcji, która może pozwolić im na poznanie drugiej połówki.

Takie szczęście mieli 63-letnia Iwona oraz 81-letni Gerard z drugiej edycji „Sanatorium miłości”, którzy zakochali się w sobie właśnie na planie. Teraz para zdradza, jaki jest ich lek na wszystko!

Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Krzysztof Dęga Zaprasza
Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Krzysztof Dęga Zaprasza

Iwona i Gerard – co robią, by być w pełni sił?

Iwona oraz Gerard poznali się w Uzdrowisku Ustroń i to właśnie tam wybrali się na pierwszą rocznicę związku. Chcieli w ten sposób podsumować to, co za nimi, a ponadto zdecydowali się na wycieczkę „po zdrowie”.

To właśnie we wspomnianym uzdrowisku mieli możliwość przebywania na oddziale rehabilitacyjnym jako jedni z pacjentów, którzy przeszli koronawirusa. I choć Iwona ciężko przeżywała zarażenie tylko przez dwa dni, u Gerarda trwało to aż dwa tygodnie. Na szczęście hospitalizacja nie była konieczna i doszli do pełni sił w domu.

Wykonali testy na obecność przeciwciał, które, jak wykazały badania, posiadają. Wtedy zdecydowali się na uczestnictwo w turnusie. W trakcie pobytu mogą liczyć na zabiegi pomagające odzyskać pełnię sił.

Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Krzysztof Dęga Zaprasza
Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Krzysztof Dęga Zaprasza

W międzyczasie odpoczywają także w swoim pokoju oraz spacerują. Niektórzy sądzą, że niebawem Gerard zdecyduje się na oświadczyny. Już teraz Iwona zapewnia, że jeśli dostanie pierścionek, będzie go nosiła „zawsze i wszędzie”. Dodaje także, że cały czas odczuwa motyle w brzuchu!

Podczas rozmowy z Pomponikiem padło także pytanie o seks. Przyznała, że wbrew częstej opinii, że to już nie ten wiek, ich pożycie rozkwita, a aktywność seksualna sprawia, że mają więcej sił i cieszą się z życia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN NOWICKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE SZCZEPIEŃ POZA KOLEJNOŚCIĄ. JEGO SŁOWA ZASKOCZYŁY KOLEGÓW ZE ŚRODOWISKA ARTYSTYCZNEGO

O tym się mówi w Polsce: SZYKUJĄ SIĘ WYSOKIE MANDATY ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PRZEPISÓW. WKRÓTCE WCHODZI NOWA NOWELIZACJA ODNOŚNIE SEGREGACJI ŚMIECI. CO TRZEBA WIEDZIEĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: MAŁGORZATA I RADOSŁAW MAJDANOWIE WYBRALI SIĘ NA DŁUGO OCZEKIWANA WAKACJE. GDZIE PRZEBYWA PARA? TE WIDOKI ROBIĄ WRAŻENIE