Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na antenie TVN w roli „Perfekcyjnej pani domu” i już od lat utrzymuje się na fali. Publikacje takie jak ta sprawiają, że gwiazda swoją działalnością wciąż budzi ogromne emocje!

Obecnie Małgonię można kojarzyć głównie z programem „Projekt Lady”. Jego urocza prowadząca jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ma wielu fanów, którzy bacznie obserwują życie codzienne jej rodziny – nie tylko Gosi i Radka Majdanów, ale także dzieci, szczególnie małego Henia.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube TVN Style
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube TVN Style

Małgosia Rozenek-Majdan zaskoczyła zdjęciem z łóżka

Portal Radio Zet przypomina, że rodzina Majdanów zdecydowała się na wyjazd na urlop do gorącego Meksyku. Radek, Małgosia, a także dwóch synów „perfekcyjnej” oraz wspólne dziecko pary wybrali się na wakacje i chętnie pokazują ujęcia z nich na Instagramie.

Małgosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan wyglądają na szczęśliwych w gorącym, słonecznym Tulum w Meksyku. Celebrytka postanowiła pokazać jedną z fotek, która dowodzi temu, że na wyjeździe panuje błoga atmosfera.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube TVN Fashion
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube TVN Fashion

Zdjęcie pokazuje parę Majdanów w łóżku. Wygląda na bardzo intymne ujęcie wykonane podczas relaksu w łóżku. Małgosia Rozenek i Radek Majdan leżą obok siebie. Uwagę przyciąga nagie udo – i nie tylko! – gwiazdy.

Fani w przeważającej większości są wręcz zachwyceni tym ujęciem, które pokazuje, jak dobrze im razem. Co niektórzy pokusili się jednak o słowa krytyki, zauważając, że zamiast robić tego typu fotki, Małgosia i Radek powinni zajmować się małym Heniem. Zdaje się jednak, że gwiazda na wakacjach nie zamierza wdawać się w dyskusje i chce po prostu cieszyć się wolnym czasem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN NOWICKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE SZCZEPIEŃ POZA KOLEJNOŚCIĄ. JEGO SŁOWA ZASKOCZYŁY KOLEGÓW ZE ŚRODOWISKA ARTYSTYCZNEGO

O tym się mówi w Polsce: SZYKUJĄ SIĘ WYSOKIE MANDATY ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PRZEPISÓW. WKRÓTCE WCHODZI NOWA NOWELIZACJA ODNOŚNIE SEGREGACJI ŚMIECI. CO TRZEBA WIEDZIEĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: MAŁGORZATA I RADOSŁAW MAJDANOWIE WYBRALI SIĘ NA DŁUGO OCZEKIWANA WAKACJE. GDZIE PRZEBYWA PARA? TE WIDOKI ROBIĄ WRAŻENIE