Małgorzata Kożuchowska to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek ostatnich lat. Swoją sławę zawdzięcza występami w wielu filmach i serialach, jednak największy rozgłos przyniosła jej rola Natalii Boskiej w "Rodzince.pl". Polacy pokochali nie tylko jej talent aktorski, ale również ikoniczny wygląd - Kożuchowska już od wielu lat nosi bowiem charakterystyczną, krótką fryzurę, z którą łączą ją teraz już wszyscy rodacy.

Ogromnym zaskoczeniem był więc dla nich fakt, że aktorka postanowiła... nieco zmienić uczesanie. Jak teraz wygląda?

Lubiana aktorka w zupełnie nowym wydaniu

Kożuchowska od lat kojarzona jest ze swoją charakterystyczną, króciutką blond fryzurą, która udowadnia, że krótkie włosy u kobiety nie muszą oznaczać niedelikatnego wyglądu. Aktorka przez długi czas swoim wyglądem przełamywała stereotypy - przyszedł jednak czas na zmianę. Jaka fryzura będzie u Kożuchowskiej następna?

fot. Instagram
fot. Instagram

Na swoim Instagramie aktorka pochwaliła się nietypowym zdjęciem, do którego przywdziała ciekawą, futurystyczną kreację oraz... zmieniła fryzurę. Fani mogą zapomnieć o jej krótkich włosach - teraz sięgają one już za ucho, co bez wątpienia dodaje gwieździe młodości i delikatności.

Czy jej decyzja spowodowana była tym, że w jednej z ostatnich produkcji musiała grać w peruce?

Zobacz także: To nieprawdopodobne, kim miała zostać z zawodu Agnieszka Woźniak-Starak. Mama dziennikarki miała dla niej zupełnie inny plan

Może cię zainteresować: Syn wysłał matkę na zimę na działkę. Tłumaczy, że będzie mogła pooddychać tam świeżym powietrzem

Pisaliśmy również o: Daria Trafankowska miała ogromne problemy finansowe. Ona i jej syn mieszkali na strychu