Agnieszka Woźniak - Starak udzieliła obszernego wywiadu online dziennikarce Annie Jurgaś w ramach cyklu wspierającego kobiety na rynku pracy - Into the leader’s mind platformy Her Impact. Znana dziennikarka opowiedziała o swoich początkach kariery i zarobkach.

To nieprawdopodobne, kim miała zostać z zawodu Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak – Starak jest znaną polską dziennikarką. Kobieta jest związana między innymi ze stacją TVN i prowadziła takie programy jak „Big Brother”, czy „Ameryka Express”. Obecnie jest związana z radiem i prowadzi program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”.

W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła jednak, że jej mama miała zupełnie inny plan na karierę Agnieszki. Chciała, aby jej córka poszła na Akademię Sztuk Pięknych, ponieważ miała ogromny talent do rysowania.

Agnieszka Woźniak - Starak / YouTube: Magazyn Gala
Agnieszka Woźniak - Starak / YouTube: Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak – Starak marzyła jednak o dziennikarstwie. Już w nastoletnich latach chciała pracować w mediach.

Mama dziennikarki miała dla niej zupełnie inny plan

Zanim Agnieszka Woźniak – Starak zrobił karierę w mediach, dorabiała jako hostessa. Swoją pierwszą wypłatę dostała w wieku siedemnastu lat i wydała ją na…. nowe buty. Dziś prezenterka nie pochwala jednak takiego zachowania.

Ponadto Agnieszka zdradziła, że pieniądze zawsze łatwo do niej przychodziły, jednak długo się jej nie trzymały i równie szybko odchodziły.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Youtube Uwaga! TVN
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Youtube Uwaga! TVN

Nigdy na brak pieniędzy nie narzekałam, chociaż kiedyś w radiu było biednie

- dodała znana dziennikarka, Agnieszka Woźniak – Starak.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO