Daria Zawiałow to bez wątpienia jedna z najbardziej cenionych obecnie wokalistek. 28-latka, pomimo młodego wieku, zdążyła wydać już dwie płyty. Na dodatek, każda z nich pokryła się platyną. Znana jest również ze swojego występu u boku grupy Męskie Granie Orkiestra.

Niestety, w życiu prywatnym artystki ostatnio nie jest tak kolorowo jak w jej karierze. Co się stało?

Czy Darię Zawiałow spotkał dramat?

Jak nieoficjalnie poinformował jeden z portali plotkarskich - wokalistka rozstała się ze swoim mężem, z którym w związku była przez kilka lat.

Para poznała się w 2014 roku na planie programu muzycznego "X-Factor", emitowanego przez stację TVN. To właśnie wtedy zaczęła się ich miłość, a zaledwie dwa lata później byli już po ślubie. Tomasz Kaczmarek - bo tak nazywa się (były?) partner Zawiałow - opuścił wtedy swój własny zespół, by grać u boku ukochanej.

fot. Instagram
fot. Instagram

Chociaż para wyglądała na bardzo dobraną i zakochaną, to niedawno zaczęto spekulować, jakoby muzycy przechodzili kryzys w swoim związku.

Jak podaje anonimowy informator "Pudelka" - para rozstała się już jakiś czas temu i nie robi z tego wielkiej tajemnicy. Fani Darii są zasmuceni tą wieścią, jednak mają nadzieję, że ich idolka znajdzie szczęście u boku kogoś innego.

Zobacz także: Piotr Żyła zdradził, jak polska reprezentacja świętowała zwycięstwo Kamila Stocha. Jego słowa rozbawiły widzów do łez

Może cię zainteresować: Syn wysłał matkę na zimę na działkę. Tłumaczy, że będzie mogła pooddychać tam świeżym powietrzem

Pisaliśmy również o: Joanna Przetakiewicz ujawnia sekret idealnej fryzury wielu gwiazd. Wystarczy tylko piętnaście minut by ułożyć w ten sposób włosy