Joanna Przetakiewicz ma spore grono fanów w mediach społecznościowych, którym pokazuje wyjątkowe stylizacje. Ostatnio na Instragramie zaprezentowała też jak układać długie włosy z grzywką by idealnie wyglądać.

W tej propozycji nazywanej fachowo „curtain bangs” grzywka delikatnie układa się na boki, a reszta włosów ma długość za ramiona. Obecnie jest to bardzo popularny trend, a tego typu fryzurę mają między innymi Anna Lewandowska, Marcelina Zawadzka, Magdalena Cielecka i właśnie Joanna Przetakiewicz.

Popularna celebrytka przekonuje, że takie ułożenie włosów podkreśla kości policzkowe oraz optycznie wysmukla twarz przez co pasuje wielu kobietom.

Jak ułożyć fryzurę?

Projektantka napisała swoim fankom, że stylizacja zajmuje tylko piętnaście minut. Po umyciu wystarczy wysuszyć włosy głową w dół dzięki czemu fryzura nabierze puszystości. Następnie grube pasma trzeba zawinąć od twarzy do tyłu na papiloty.

Po kwadransie wystarczy je rozpuścić i popsikać sprayem surferskim ze słonej wody lub lakierem. Ułożonych włosów nie należy rozczesywać grzebieniem, wystarczy je przeczesać delikatnie palcami.

Joanna Przetakiewicz ujawniła też swój sposób na codzienną stylizację długich włosów.

„One same trochę się układają, jak typowe włosy Polek. Zawsze suszę z głową w dół, potem robię koczek na 30 minut i gotowe” – napisała celebrytka na Instagramie.

Skorzystacie z porady?

Jak informował portal "Życie": Julia Wieniawa podjęła ważną decyzję odnośnie przyszłości z Nikodemem Rozbickim. Co dalej z gwiazdami młodego pokolenia

Przypomnij sobie: Kto ma rację w tym sporze? Radosław Majdan stanowczo odpiera zarzuty jednej z internautek odnośnie swoich decyzji

Portal "Życie" pisał również: Premier Mateusz Morawiecki zdradził, co czeka nas w 2021 roku. Zapowiedział wprowadzenie "nowego polskiego ładu". Co miał na myśli

Pisaliśmy również o: Tadeusz Rydzyk dostaje pieniądze od Ministerstwa Zdrowia. Dlaczego i na co resort przekazuje gotówkę duchownemu z Torunia