Niestety czasami kobiety zapominają o zadbaniu o siebie. Tacy ludzie nieustannie odmawiają zmiany stylu życia i nawyków, aby zachować dobry wygląd.

Czy warto wychodzić ze strefy konfortu, czy lepiej zmienić sposób myslenia?

Niemniej jednak jest też sporo kobiet, które starają się zrobić wszystko, co możliwe, aby zadbać o swój wygląd. Oprócz zabiegów kosmetycznych regularnie ćwiczą i kontrolują wagę.

Wielu stylistów potrafi naprawdę zdziałać cuda i wykreować całkiem nowy wizerunek. Czasem wręcz ciężko jest rozpoznać osobę po odbyciu sesji u mistrzów stylizacji.

Taki maestro jest w stanie poprawić humor nawet osobie, której twarz uległa znacznym i rozległym obrażeniom.

Na poniższym filmie możemy zobaczyć inspirującą historię kobiety z niewłaściwą fryzurą, która po niesamowitej przemianie staje się bardziej pewna siebie.

YT

Laurie, która pochodzi z Maui, nie była zadowolona ze swojego wyglądu aż do udziału w pokazie. Teraz jest zachwycona swoim wyglądem, co obudziło w niej pewność siebie, której tak bardzo jej brakowało!


YouTube

Uroda wydobyta u Laurie pokazuje, jak niewiele czasem trzeba, by znowu poczuć się silną i odważną osobą.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: 11 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia publikuje najświeższe doniesienia o zakażeniach koronawirusem w kraju. Płyną również smutne wieści

Zerknij tutaj: Seniorce łzy napłynęły do oczu, a ludzie w kolejce zastygli w martwej ciszy. Rzadko zobaczysz to przy kasie. Co się stało

Nie przegap tego: Jak teraz wygląda gwiazda ekranizacji "Ogniem i mieczem"? Trudno w to uwierzyć, jak aktorzy się zmieniają