Jednak istnieje niesamowity sposób na usunięcie tych nieznośnych plam za pomocą wybielającej pasty do zębów. Ponad to, mozna także pobudzić płytke paznokcia do szybszego wzrostu. Wszystkie kobiety mają ten sam problem z lakierem do paznokci – krótko trzyma się na płytce.

Pasta do zębów dobra dla naszych paznokci?

Często stosowanie acetonu i innych zmywaczy do paznokci ma nieprzyjemny zapach, a także ma negatywny wpływ na paznokcie i skórę wokół paznokci. Jest jednak na to rozwiązanie: używaj pasty do zębów codziennie co najmniej dwa razy dziennie. Wybielająca pasta do zębów, szczególnie ta zawierająca sodę oczyszczoną, sprawi, że Twoje paznokcie będą gotowe do znacznie szybszego wzrostu, konkretnie w ciągu kilku minut (lub około dziesięciu minut).

Po usunięciu lakieru pozostaw warstwę pasty do zębów na paznokciach przez dwanaście do piętnastu minut. A kiedy czas się skończy, weź szczoteczkę do zębów lub szczoteczkę do paznokci, aby delikatnie pocierać paznokcie pod ciepłą wodą.

Jak działa na płytkę paznokcia pasta do zębów?

Pasta do zębów jest rodzajem środka do wybielania, podobnie jak pozostałe środki wybielające, a następnie pomagają usunąć przebarwienia z powierzchni, a także nakładają ją na czubki paznokci i pozostawiają na długi czas.

Przez lata wiele dyskutowano o tym, czy pasta do zębów może poprawić wygląd paznokci, co doprowadziło do wielu odkryć, takich jak wzrost paznokci pasty do zębów. Pewne jest, że pasta do zębów przyspiesza wzrost paznokci, zwłaszcza w połączeniu z innymi technikami, paznokcie powinny być szybko rozwijane.

Jak wszystkie środki czyszczące, pasta do zębów jest również rodzajem środka wybielającego. Pomaga w usuwaniu plam z powierzchni.

Z tych wszystkich powodów pasta do zębów jako środek wybielający może pomóc w oczyszczeniu lub odnowieniu białych paznokci . Również nałożenie jej na paznokcie i pozostawienie na dłuższy czas spowoduje, że paznokcie odrosną mocniejsze, gdyż pasta usuwa z nich wilgoć powodującą kruchość i łamliwość.

Co o tym sądzicie? Czy ktoś już próbował tej metody?

O tym się mówi: Dominika Tajner pokazała swojego 62-letniego wybranka? To zdjęcie zaskoczyło fanów. O co chodzi

Zerknij tutaj: Joanna Opozda i Antoni Królikowski na ślub wydali fortunę? Media huczą o cenie samochodu, którym pojechali do ślubu