Ale dlaczego świetna fryzura może zmienić twoje życie? Powodów jest wiele...

może ukryć drobne niedoskonałości, takie jak zmarszczki na czole czy niewielka blizna; może sprawić, że będziesz wyglądać o lata młodziej, zwłaszcza gdy dojrzała kobieta wybiera krótkie fryzury; może wzmocnić twoją osobowość lub oznaczyć nową zmianę w twoim życiu.

Kiedy dojrzała kobieta ma taką samą fryzurę od czasów liceum i ma ten sam nudny kolor, pójście do profesjonalnego fryzjera, takiego jak The Makeover Guy, może zmienić się w doświadczenie, które może całkowicie zmienić jej wygląd.

Melissa McCarthy doczekała się sobowtóra

Leah nie jest kobietą w dojrzałym wieku, ale jej fryzura nadaje jej taki wygląd. Właśnie skończyła 40 lat i ma w swoim kalendarzu ważne wydarzenie - ślub.

Nasza bohaterka nie oglądała żadnego z filmów The Makeover Guy i nie ma pojęcia, kim on jest, ale zdecydowała się powierzyć mu swoje cenne włosy. Jak zwykle, nie zawiódł. Matowe włosy młodej kobiety były ufarbowane na jasny kasztan, a media społecznościowe uważają, że zmieniła się w aktorkę, Melissę McCarthey.

źródło: YouTube
źródło: YouTube
żródło: YouTube

Widzisz podobieństwo?


YouTube/Makeoverguy

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie

Zerknij tutaj: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad

Nie przegap: Agnieszka Woźniak-Starak znowu cieszy się luksusowym życiem. Wdowa po milionerze pierwszą rocznicę jego odejścia ma już za sobą