Julia Wieniawa (22l.)i Nikodem Rozbickim (28l.) są gwiazdami młodego pokolenia. Niedawno potwierdzili, że są parą co jeszcze bardziej wzbudziło zainteresowanie ich fanów.

Na razie jednak nie wiadomo jak bardzo poważny jest ich związek. Julia Wieniawa nie ma szczęścia w miłości, umawiała się już z Antonim Królikowskim, a także Baronem czyli popularnym muzykiem i jurorem w programie The Voice of Poland.

Wszyscy liczą jednak, że ten związek okaże się mocniejszy. Znajomi pary informują, że taka nadzieję ma także Nikodem Rozbicki, który miał zaproponować swojej partnerce wspólne zamieszkanie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
fot. screen YouTube / Dla Ciekawskich

Julia Wieniawa jest właśnie w trakcie przeprowadzki do swojego najnowszego i nowocześnie urządzonego mieszkania. Jak się okazuje, młody aktor z nią nie zamieszka.

„Julia nie jest jeszcze gotowa na wejście w kolejny etap relacji. Zdecydowała, że na razie będą mieszkać osobno. Ma tylko 22 lata, a już kilka razy zawiodła się na mężczyznach. I stała się bardzo ostrożna” – można przeczytać w magazynie „Świat&Ludzie”.

Choć celebrytka postawiła no wolne tempo, widać że relacja się rozwija. Ostatnio można zobaczyć ją w najnowszym filmie właśnie z Nikodemem Rozbickim pt. „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Aktorzy spędzili też wspólne wakacje na Zanzibarze.

Widać też, że Nikodem Rozbicki bardzo się stara udowodnić swojej partnerce, że ta jest u niego na pierwszym miejscu.

Jak informował portal "Życie": Kilkaset tysięcy rodziców może dostać więcej pieniędzy na dzieci. Jeśli spełnią warunki, czekają ich spore podwyżki. Kto dostanie dodatkową gotówkę

Przypomnij sobie: Kto ma rację w tym sporze? Radosław Majdan stanowczo odpiera zarzuty jednej z internautek odnośnie swoich decyzji

Portal "Życie" pisał również: Królowa Elżbieta została okradziona. Sprawca zabrał z jej pałacu wiele cennych przedmiotów. To prawdziwy skandal

Pisaliśmy również o: IMGW wydało pilne ostrzeżenie dla 12 województw. Duża szansa na trudne warunki atmosferyczne. Szczególnie ważne informacje dla kierowców